Menu

Bakla Büyüsü İle Kişiyi Kontrol Etmek

Cadı büyüleri olarak da geçen bakla büyüleri çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. Bu büyü oldukça tehlikeli bir büyüdür. Büyünün yapımında üç harflilerden yardım alınır ve kişinin hareketlerinin kontrolü sağlanır. Bu yüzden bu büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Büyüyü kendiniz yapmaya kalktığınızda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden iyi bir medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız.  Bakla büyüsü ile kişiyi kontrol etmek çok kolaydır.  Medyuma gittiğiniz de baklalar üzerine büyülü sözcükler okunur ve baklaların üzerine su serpilerek üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanır. Daha sonra bu baklaları kişinin evinin bahçesine gömmeniz gerekmektedir. Baklalar kişinin yakınında durduğu sürece etkisi daha kuvvetli olacaktır.

Bakla Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Bakla büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Kişinin kontrolünü tamamen ele alabilirsiniz. Öncelikle kişinin tamamen duygularını kontrol altına alırsınız daha sonra kişinin davranışlarını da kontrol etmeye başlayacaksınızdır. Kişi büyünün etkisi altında olacağı için artık üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişinin işinde başarısız olmasını istiyorsanız ya da evliliğinin bitmesini istiyorsanız üç harfliler kişiyi bu yönde etkilemeye başlayacaktır. Bakla büyüsü ile kişiyi kontrol etmek bu şekilde gerçekleşir. Büyü o kadar kuvvetlidir ki kişi üzerinde uyku hali gözlemlenecektir. Kısa süre sonra kişi de davranış bozuklukları ve depresyon belirtileri de ortaya çıkacaktır. Artık işi büyünün etkisi ile bambaşka biri haline dönüşür.

Bakla Büyüsünün Etki Süresi

Bakla büyüsü ne kadar kuvvetli bir büyü olsa da kişi üzerindeki etkisi bir ün biter. Bu etki bittiğinde işi hemen eski haline dönemez. Birkaç hafta içerisinde kişi kendini ancak toplayacaktır. Bu yüzden bu büyüyü işi kendini toplamadan önce mutlaka yeniletmelisiniz. Bu şekilde büyünü kişi üzerindeki etkisinin sürekli olmasını sağlayacaksınız. Bakla büyüsü ile kişiyi kontrol etmek için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir.  Bakla büyüsünün tesir süresini uzatmak için ayrıca ek büyüler de yaptırabilirsiniz ya da büyüyü muskaya yazdırarak da bu sürenin uzamasını sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra