Menu

Bakır Levha Aşk Büyüsü

Bakır Levha Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüleri iyi niyetlerle yapılan büyüler olarak kabul edilir. Kişilerin sevdiği insana kavuşması, sevmeyen tarafın aşık olması ve bağlanması, ilişkilerde muhabbetin artması, ilişkiyi bitirip giden tarafın geri gelmesini sağlamak amacıyla bağlama büyüleri yapılır. Bağlama büyüleri arasında en etkili olanlardan birisi bakır levha aşk büyüsü olarak bilinir.

Bakır Levha Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bakır levha büyülerinde bakır saçlar kullanılır. Büyü uygulamalarında bakır ve gümüş levhaların kullanılmasına sık rastlanır. Bazı hocalar uygulamalarında bakır levha kullanmakta ısrar eder çünkü bakır levha aşk büyüsü oldukça etkili kabul edilir. Bakır levha büyüleri bağlama büyüleridir ve doğru uygulandığında kesin sonuç vereceği düşünülür. Bu uygulama ile kişiler aşık edilebilir ve gidenler geri getirilebilir. Birlikteliği devam eden çiftler arasında soğukluk varsa bu büyü ile giderilebilir. Birbirinden uzaklaşmaya başlayan evli çiftler için de bakır levha aşk büyüsü uygulanır. Bu büyü sayesinde çiftin tekrar birbirini sevmesi ve yakınlaşması sağlanır.

Bakır levha büyüleri ebced hesabını iyi bilen hocalar tarafından yapılmalıdır. Bu büyüde doğru hesaplama ve doğru zamanlama büyük önem taşır. Hoca Havas ilmine vakıf olmalıdır. Bu meziyetler olmadan bakır levha büyülerinin tutma olasılığı yoktur.

Ayrılmış olan veya bir araya gelemeyen kişilerin isimlerine özel bakır levhalar hazırlanır. Bu bakır levhaların üzerine belli saatlerde dualar, ayetler ve tılsımlar yazılır. Zamanlamanın doğru yapılması şarttır.

Bakır Levha Büyüsü Nasıl Kullanılır?

Hoca bakır levha üzerine yaptığı okumaları tamamladıktan sonra büyü yaptıran kişiye teslim eder. Büyü yaptıran kişi bakır levha aşk büyüsü teslim edildikten sonra yedi gün boyunca üzerinde uygulama yapar. Bakır levha gece yarısından sonra bir tavanın içinde kısık ateşte ortalama on dakika ısıtılmalıdır. Yedi gün süren ısıtma işlemi esnasında kişi niyet etmelidir. Büyünün gerçekleşmesi ve kişinin büyü yapılan sevdiği ile birleşmesi uzun sürmeyecektir.

Bakır levha büyüleri ilim sahibi hocalar tarafından yapılmalıdır. Hem levha üzerine okunan dualar hatasız okunmalıdır hem de okunması gereken zamanlar ayrıca önemlidir. Bu nedenle bu büyü yaptırılmaya niyet edildiğinde doğru hocayı bulmak gerekir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra