Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamanızı sağlayan büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Son derece etkili bir büyü olan bağlama büyüsü aynı zamanda aşk büyüsü olarak da ifade edilebilir.

Aşk büyüsü, bir kişinin bir başkasını aşırı derecede sevmesini amaçlayan veya bir kişinin tüm insanlardan nefret edip sadece bir kişiyi aşırı ve doğal olmayan bir şekilde sevmesini amaçlayan büyü türlerinden biridir.

Bireylere sevdikleri kişilerden sevgi ihtiyaçlarını alabilmek için büyü yöntemlerine başvurabilirler. Bu noktada insan, içinde bulunduğu durumlarla yüzleşmeli, onları çözmeye çalışmalı, Allah’ın hükmüne ve kaderine inanmalıdır ve ulaşacağı şeyi elde etmek için dua yöntemine başvurmalıdır.

Bazı kimseler birine büyü yaptığında, onun sevildiğini ve bu kişiyi aşk dışında düşünemeyeceğini ve bunun sebebinin de büyünün gücü olduğunu, dolayısıyla kişinin sevmediğini ve başkasını görmediğini görürüz. Hayatındaki bu insandan daha iyidir ve onu çok geniş bir şekilde kontrol edebilir ve duygu ve hislerini ondan vazgeçemez ve ondan istediği tüm emirlerde ona boyun eğer ve reddetmez.

Büyülenen de sevgilisinin hiçbir kusuru olmayan, onun hakkında hiçbir kötü huy duymak istemeyen meleksi bir insan olduğunu görür ve onun hakkında sadece güzel sözler işitir ve onun hakkında her şeyi konuşur. Sanki onu düşünmekten vazgeçmeyen şeytani bir ilaca kavuşmuş gibi sıkılmadan vakit geçirmektedir. Bu doğrultuda bağlama büyüsünün son derece etkili bir büyü yöntemi olduğundan bahsedebiliriz.

Bağlama Büyüsünün Etkileri

Büyülenmiş kişide görülen belirtiler değişkenlik gösterir. Kimisi tüm belirtileri gösterirken kimisi sadece bir kısmını gösterir ve büyülenen kişi eşiyle normal bir evlilik ilişkisi kuramaz. Büyülü, herhangi bir organik ve psikolojik hastalıktan muzdarip olmamasına rağmen, kilosunun bir kısmını kaybetmenin yanı sıra yemek yeme yeteneğini de kaybeder. Büyünün altına düşen kişi her zaman odağını kaybeder ve dikkati dağılır. Kuran’da eşleri ayırt etme büyüsünün belirtileri ve tedavisi konusunu ve gömülü büyüden nasıl korunabileceğinizi öğrenmeniz de fayda vardır.

Büyülenmiş bir kişinin davranışı aşağıdaki gibidir.

Bu kişi, doğasına ve kişiliğine aykırı olarak pek çok olağandışı davranış sergilemektedir.

Bu kişi, herhangi bir açık neden ve gerekçe olmaksızın her zaman kalbinde büyü yaptıran kişi iyi hisseder.

Psikolojik durumu her zaman daha da aşkla dolu olmaya başlar ve ciddi şekilde gerginleşmeye başlar.

Her zaman normal durumundan uzakta çok uyuma, uyuşukluk ve tembellik eğilimi gösterir.

büyü altındaki kişi kaygılı görünür, akademik başarıya ulaşamaz ve eğitim düzeyinde zayıflığa maruz kalır.

Büyülenen kişi gerginleşir, bu da çevresindeki tüm insanlarla olan ilişkisini etkiler.

Açık gerekçeler olmadan çok çabuk sinirlenir.

Bağlama Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Bağlama büyüsünün etkisi gösterme süresi bireyden bireye göre değişkenlik göstermektedir. Büyünün temel gereksinimlerinin yerine getirilmesi durumunda büyünün etkilerinin görülebilir olması için beklemeye geçmek gerekir. Büyünün etkileri genel olarak 7 gün içerisinde gözle görülebilir bir hale gelecektir.

Aşk büyüsünün belirtileri çoktur. Bir kişinin birine karşı duygularını abartması veya duygularının büyük ölçüde bozulduğunu ve değiştiğini hissetmesi, örneğin biri birini seviyormuş gibi ve ertesi gün ona karşı duygularının değişmesi ya da tam tersi gibi belirtiler söz konusudur. Eğer bir insanı ya da kişiyi sevmiyorsanız, size normal gelen ve onu sebepsiz yere sevdiğinize, hiç duraksamadan, hiçbir gerekçe göstermeden, birisini sürekli aklınızdan çıkaramadığınıza ve onu abartılı bir şekilde düşünemediğinize şaşırırsınız.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Evlilik içi anlaşmazlıkların varlığı ve bazı insanların diğerlerinin sevgisini elde etmekte ısrar etmesi bağlama büyüsünün en temel nedenleri arasındadır. Bunun yanı sıra kadın kocasına para ve zenginlik açısından göz diker ve kendisine tamamen bağlı bir hale gelmesini ister. Kocasının başka birini tanıdığı veya başka bir kızla evleneceği gibi eşlerin hissettiği yanlış duygu ve hisler bağlama büyüsünün gerçekleştirilmesindeki temel nedenlerdir.

Büyünün pek çok çeşidi vardır ve büyüde ustalaşan insan türleri çoktur. Kitaplara ve araştırmalara dayanarak gerçekten büyüde ustalaşanlar vardır ve Allah’a ortak koşan ve inkar eden ve şeytani büyüye uyanlar vardır. Bu noktada Faruk Hoca ile iletişime geçerek bu alanda en etkili ve güvenilir şekilde hizmet alabileceğinizi unutmayın.

4 Yorum

 1. ismail haktan dedi ki:

  Sevgilimle ayrıldığımız günden beri tekrar kavuşmak için çok kez yazdım hep bana soğuk davrandı. İyice stres olmaya başlamıştım. faruk hocaya yazılanları okuduktan sonra düşünmeye başladım ve yorumlara göz attım herkes olumlu etki aldığını söylüyordu ben de karar verip yaptırdım hemen iletişşime geçtim. Faruk hocam benim üstümde çok durdu çok ilgilendi. Sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum sevgilimle tekrar barışmamı sağladınız. her aklıma geldiğinde sizin adınıza yardım yapıyorum hakkınızı helal edin hocam

 2. sanem kar dedi ki:

  Faruk hocam ben diğer hocaları bilmem ama siz gerçekten işinizi hakkıyla yapan nadir hocalardansınız. bağlama tılsımı bu kadar hızlı tutacağını hiç beklemezdim. benim için çok değerli kişiler arasındasınız. her duamda varsınız bunu bilmenizi isterim . umarım yazılanları okuyorsunuzdur..

 3. lale dedi ki:

  aşk büyüleri biri beni sevmese de mutlaka sevmesini mi sağlar? eğer öyleyse harika olur ve hemen yaptırmak istiyorum?

  1. selda l. dedi ki:

   ben yaptırdım vefk ve muhteşem sonuçlar aldım . bence hiç bekleme ara faruk hocamızı

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara Bağlama Büyüsü - Soğutma Büyüsü - Ayırma Büyüsü - Aşık Etme Büyüsü - Bağlama Duası