Menu

Bağlama Büyüsü Bozan Dualar

Çok fazla bağlama büyüsü çeşidi vardır ve bir o kadar da bağlama büyüsü bozan dualar vardır. Bağlama büyülerinin uygulanışı farklılıklar gösterir. Kimi bağlama büyüsü uygulamaları direkt büyü olarak kabul edilirken, kimi uygulamalar büyü kabul edilmez. Bağlama vefklefi, bağlama duaları, bağlama ayetleri ve tılsımlarıyla yapılan çalışmalar büyü olarak tanımlanmaz. Yapılan çalışmanın hangi amaçla yapıldığı büyük önem taşır. Uygulama dağılan bir yuvanın kurtulması için yapılıyorsa, uygulanma niyetinin insanın hayrına olduğu düşünülür. Dinimiz her türlü büyüyü günah saymıştır. Fakat uygulamaların yapılış nedenlerine göre esneklikler olduğu söylenir. Uygulamanın bir yuvanın dağılmasını önlemek gibi bir amacı varsa büyü olarak sınıflandırılmaz. Bu tarz büyüler ak büyü sınıfına dahil edilir.

Bağlama Büyülerinde Hangi Materyaller Kullanılır?

Büyü mahiyetindeki her çalışma bir kişinin düşünce yapısına etki etmek için yapılır. Bu nedenle çok masum olarak kabul edilmez. Buradaki niyet gerçekten birçok kişinin hayrına olmalıdır ve kimse zarar görmemelidir.

Bağlama büyülerinde birçok materyal kullanılabilir. İğneden ipliğe her malzeme ile bağlama büyüsü yapılabilir. En etkili olduğu düşünülen yöntem vefk çalışmalarıdır. Bağlama büyüleri yapımı için sayısız yol bulunmaktadır. Bu nedenle bağlama büyüsü bozan dualar nasıl yapıldığı dikkate alınarak okunur. Bağlama büyüsü uygulamalarının kabul edilemeyecek yöntemleri de vardır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüleri uygulanış şekillerine göre oldukça etkili olabilirler. Bu kadar çok yapılış yolu bulunan bağlama büyülerini bozabilmek için nasıl yapıldığını bilmek gerekebilir. Fakat bazı bağlama büyüsü bozan dualar o kadar etkilidir ki tüm uygulama çeşitleri için işe yarayabilir. Bu dualar sadece bağlama büyülerini bozmakta değil, birçok büyünün bozulmasında etkili olurlar. Büyü bozmak için hazırlanan vefklere, muskalara bu dualar okunursa birçok kişinin büyü tesirinden kurtulması sağlanabilir.

Bağlama büyülerini bozmadan önce yapılan büyüyü bulmak önemlidir. Kişiler büyünün etkilerini hissediyor fakat yapılan büyüyü bulamıyor olabilir. Yapılan bağlama büyülerinin gömülmüş olma ihtimali bulunmasını imkansız hale getirir. Bağlama büyülerinin bozulması için yapılan vefkleri kişinin üzerinde taşıması ile büyünün etkisi ortadan kalkmaya başlayacaktır. Aynı zamanda kişiye tekrar bağlama büyüsü yapılmasını da engelleyecektir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra