Menu

Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendilerine böyle bir büyü yapıldığından şüphe duyanlar ya da bu büyüyü yaptırma amacında olanların ayrılık büyüsü nasıl yapılır demeleri söz konusudur. Birbirinden soğuması istenen çiftler üzerine yapılan bu büyü sayesinde en büyük sevgiler dahi nefrete dönüşebilmektedir.

Ayrılık Büyüsü Neden Yapılır?

Birlikte olan insanların ya da evli çiftlerin ayrılmasını kimler ister denildiğinde alınan cevap ayrılık büyüsü nasıl yapılır diye soranları tanımlar. Ayrılık amaçlı yapılan büyüler oldukça ağır kara büyülerdir. Bu büyülerin insanlar üzerinde bıraktığı tesir çok güçlü olduğu için hemen etkilerinin ortaya çıkmaya başladığı görülür. Bu büyüler nedeniyle birçok evliliğin sona erdiği bilinmektedir.

Çiftlerin ayrılmasını, beraberliklerini ve mutluluklarını kıskanan insanlar isteyebilir ya da kadına veya erkeğe aşık olan bir üçüncü kişi yuvanın dağılması için bu yola başvurabilir. Bu büyülerin doğru yapıldığı sürece herkes tarafından uygulanabileceği söylense de bu son derece sakıncalıdır. Bu tür kara büyü uygulamalarında şeytani varlıklar harekete geçer ve bunlar son derece tehlikeli olabilmektedir. İnsanların bu tarz büyülerden uzak durmaları birinci önceliği olmalıdır. Eğer illa bu uygulamaların yapılması isteniyorsa mutlaka ehil bir medyuma başvurmak gerekir.

Büyü Nasıl Yapılır?

Her büyü gibi bu büyülerde de ruhani varlıklar devreye girer ve medyumlar eşleri birbirinden uzaklaştırmakla görevli olan varlıkları harekete geçirir. Bu büyüyü yapmayı düşünüp ayrılık büyüsü nasıl yapılır diyenler devreye girecek olan ruhani varlıkları mutlaka dikkate almalıdır.

Ayırma büyüleri çok farklı çeşitlerde uygulanabilir. Bütün büyülerin başlangıcı niyet aşamasından oluşur ve bu büyünün kim için ve ne amaçlı yapıldığı niyet edilir. Niyet aşamasında ayrılması istenen kişilerin isimleri boş bir kağıt üzerine yazılır. Daha sonra bu kağıdın üzerine görevlendirilen varlığın ismi 27 kez okunur. Uygulama bu şekilde devam eder. Bu yöntem ayırma amaçlı yapılan büyülerin en kolaylarından birisidir. Kolay olması asla herkes tarafından uygulanabilir olduğu anlamına gelmemektedir. Ayrılık büyülerinde görevlendirilen hüddam son derece tehlikelidir. Çok güçlü bir enerjiye sahip olması nedeniyle insanlara ayırma amaçlı işlemlerde bu hüddamdan fayda sağlamaya kalkmamaları özellikle  tavsiye edilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra