Menu

Ayrılık Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyü yöntemi geçmişten günümüze çok fazla tercih edilmektedir. Kişiler genellikle sevdikleri kişilere kavuşmak için çiftleri ayırma büyüsünü kullanmaktadırlar. Ayırma büyüsü oldukça kuvvetli bir büyü olup, kısa sürede etki etmektedir. Yapılması zor bir büyü olduğundan dolayı bozulması da oldukça zor olacaktır. Ayrılık büyüsü kişilerin davranışlarını anında değiştirmektedir. Kişiler büyünün etkisinde kaldıkları sürece cinlerin verdikleri vesveselere göre hareket edeceklerdir. Bu yüzden de kısa sürede birbirlerinden soğuyacaklar ve ayrılma kararı alacaklardır. Ayrılık büyüsü nasıl bozulur denildiğinde kişiler ilk olarak büyünün ne üzerine yapıldığını bulmalılardır. Bu büyü yapımı için pek çok farklı nesne kullanılmaktadır.

Ayrılık Büyüsü Bozuma

Eşleri ayırma büyüsü olarak yapılan bu büyünün bozulma işlemi uzun sürebilir. İlk olarak büyü bozumu için tecrübeli bir büyücüye gitmeniz gerekecektir. Büyücü üzerinizdeki büyünün ne büyüsü olduğunu bulduktan sonra sizlere okunmuş su verecektir. Kişilerin bu su ile haftanın yedi günü yıkanması gerekmektedir. Daha sonra kişilere muska yazılır. Bu muska cinlerle yazılır ve kişi büyünün etkisinden kurtulmak için bu muskayı sürekli olarak üzerinde taşımalıdır. Bu şekilde büyünün etkileri yavaş yavaş kişinin üzerinden çıkacaktır. Fakat kişi bu muskayı kaybeder ise ya da bir şekilde muska açılırsa büyünün etkileri tekrar kişi üzerine geri dönecektir. Ayırma büyüsü nasıl bozulur denildiğinde bu işlemlerin mutlaka yerine getirilmesi gerekmektedir. Ayrılık büyüsü oldukça kısa sürede kişiler üzerine tesir ettiği için mutlaka etkileri görülür görülmez kişilerin bir hocaya gitmesi gerekmektedir.

Ayrılık Büyüsü Çeşitleri

Ayrılık büyüsünün pek çok çeşidi vardır. Bu büyünün bozulması için de ilk olarak büyünün ne amaç ile ne üzerine yapıldığının bulunması gerekmektedir. Ayrıma büyüsü erkeğe soğutma büyüsü, evden soğutma büyüsü, aileden soğutma büyüsü, cinsellikten soğutma büyüsü, kendinden soğutma büyüsü, kocayı soğutma büyüsü, kadından soğutma büyüsü, soğuma büyüsü gibi pek çok ayrılık büyüsü vardır.  Ayırma büyüsü nasıl bozulur denildiğinde bu büyülerden hangisinin kişi üzerinde olduğu bulunur ve bu şekilde kısa sürede üzerinizdeki büyü bozulacaktır ve eski hayatınıza geri döneceksinizdir. Kişiler büyü bozulduktan sonra eski yaşamlarına döndüklerinde de hala büyülerin etkilerini görebilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra