Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü kişilerin birbirinden ayrılmasını sağlamak için yapılan büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Hem iyi niyetli hem de kötü niyetli bir şekilde gerçekleştirilebilen ayırma büyüsü kapsamında profesyonel bir destek almak çok önemlidir.
Eşleri ayırmak veya iki arkadaş, iki kardeş veya iki ortak arasında veya oğul ile babası veya oğul ile annesi arasında kin ve nefreti yaymak için yapılan bir büyü olan ayırma büyüsü olarak ifade edilebilir.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsünün nasıl yapılacağı ile ilgili çeşitli detaylar merak edilmektedir. Bu noktada bireylerin profesyonel bir destek alması gerektiğini de ifade edebiliriz. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin kesinlikle bu alanda uzman kişilerden destek alması gerekmektedir. Siz de bu alanda profesyonel bir hocadan destek almalısınız.

Ayırma büyüsü kapsamında karşımıza pek çok alternatif çıkacaktır. Söz konusu alternatiflerin göz önünde bulundurularak büyünün gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Aşık olmak bireylerin en çok karşılaştığı duygular arasındadır. Bu duruma ayırma büyüsü ve aşık etme büyüsü gibi büyülerin yoğun bir şekilde talep gördüğünden bahsedebiliriz.

Ayrılık Büyüsü Bozulur mu?

Ayrılık büyüsünün bozulabilir bir yapıda olup olmadığı bireyler tarafından en fazla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Birine aşık olduğunuzda ve ona bağlandığınızda sabırsızlıkla onun da size aşık olmasını istersiniz. Bu durumda sevdiğiniz kişi başka birisiyle ilişki içerisindeyse bu sizin için son derece zorlayıcı bir durum olabilir. İşte bu noktada ayrılık büyüsü ile onları birbirinden ayırmak isteyebilirsiniz.

Bir arkadaşınız ya da herhangi bir tanıdığınız aracılığı ile ayrılık büyüsü yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu noktada ayrılık büyüsünün bozulabilir bir özellikte olup olmadığını öğrenmek istersiniz. Her büyü bozulabilir bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ayrılık büyüsünün de bozulması son derece olağan bir durumdur. İşte bu nedenle söz konusu büyüyü yaptırırken bozulma ihtimalini de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Ayırma Büyüsü Yaptıranlar Yorum

Ayırma büyüsü yaptıran kişilerin bu büyünün sonuçlarından memnun olup olmadığını anlamak için yorumların okunması gerekmektedir. Özellikle internette bulunan yorumları inceleyerek ayırma büyüsü yaptıranların deneyimleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür.

Ayırma büyüsü; kadının ya da erkeğin karşı cinsi kendine döndürmek için uyguladığı büyü yöntemlerinden bir tanesi ayırma büyüsüdür.

Ayırma büyüsünün iyi yanlarının yanında pek çok kötü yanı da vardır. Bu büyü sayesinde, sevginize güvendiğiniz değere inansanız bile, tanışmak isteyip istemediğinizi öğrenebilirsiniz. Aldatılma karşısında, aşklarının bittiğini iddia ederek sizden ayrılan insanları ilişkilendirebilir ve bu büyü ile hayallerinizdeki ilişkilere erişebilirsiniz.

Evliyseniz veya bir kız arkadaşınız varsa, partnerinizi elinizden almaya çalışırken aşk büyüsü yapabilirler. Çocuklarınızın ikili ilişkilerinde kişiler bu durumdan faydalanıp büyülenebilir, aileden uzaklaşma, umursamama gibi tepkiler yaşayabilirsiniz. Bu durumda bu aşk büyüsünü bozmak gerekecektir. Şımartıcı bağlama mantra’sı farklı ve zor bir iştir ve işi bilen biri tarafından yapılmalıdır.

Ayırma Büyüsünün Etki Süresi

Söz konusu büyünün süresi yoktur. Büyüyü yapan medyumların deneyimine ve yapılan büyünün türüne bağlı olarak farklı zaman dilimlerinde büyünün etkisi görülebilmektedir. Bu alanda yetkili ve etkili medyumlar ile doğru adımlarla akış sağlanırsa ayırma büyüsü güçlü kişiyi çok daha uzun süre etkileyecektir. Ancak bu durumun aksine tecrübesi olmayan ve güvenilmeyen medyumlarla etki halindeyseniz, arzularınızı ve hayallerinizi gerçekleştiremeyecektir. Büyünün olumsuz ve zararlı etkilerini yaşayabilirsiniz. Bu durumdan bir çok kişinin hoşlanmayacağını söyleyebiliriz.

Bu noktada siz de ayırma büyüsü ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak ve bu büyünün etkilerinden yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek ayırma büyüsü ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. alihan dedi ki:

    Arkadaşlar çok uzun süreli bir ilişkim bitti ve geri dönüşü olmayan bir yola girdik. Sevgilimi kaybetmek benim için çok zor bir durumdu bu durumdan dönmek için bir çare ararken internette sabahlara kadar yazılar okudum. En sonunda ali hocamın dualarıyla karşılaştım ve ali hocamın verdiği dualar sayesinde şansımı denemeye başladım. Aşk vefki tamamlanınca herşey için hazırdım ve eski sevgilimi aradım buluşmak istediğimi söyledim. Buluşmaya tam zamanında gittim ve o ana kadar hocamın söylediği her şeyi yaptım. Şuan barıştık ve çok mutluyuz allah razı olsun ali hocamdan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara