Menu

Ayırma Büyüsü Yapmak İstiyorum

Sevenleri, evli çiftleri birbirinden ayırmak için yapılan büyülere ayırma büyüsü denir. Ayırma büyülerinin yapılması tasvip edilmez. Ayırma büyüleri kara büyü sınıfına dahildir.

Ara Açmak İçin Yapılan Büyüler

Kıskançlık bu büyüleri yaptırmanın en büyük nedenidir ve kıskançlık çok zehirli bir duygudur. Kıskanç insan kendinde olmayanın başka kimsede olmasını istemez. Yaşadığı hayatta sevilmiyorsa, seven ve sevilen kimseye tahammül edemez.

Bu tür duygularla boğuşup ayırma büyüsü yapmak istiyorum diye düşünen biri varsa, bunu hangi amaç için yaptırmak istediği çok önemlidir. Seven insanları ayırmaya çalışmanın, yuvaların yıkılmasına sebep olmanın kabul edilir yanı yoktur.

Ayırma büyüleri her zaman yuva yıkmak veya sevenleri ayırmak için yapılmaz. Başka amaçlar için kullanıldığı durumlar da söz konusudur ve bu durumlar kabul edilebilir olabilir.

İyi Amaçlarla Yapılan Ayırma Büyüleri

Zaman zaman bu tarz büyülerin hayırlı amaçlar için kullanıldığı da olabilir. Böyle düşünülerek yapılan durumların başında, aldatılan eş tarafından yaptırılan ayırma büyüsü gelir. Evli çiftlerin arasına üçüncü bir kişi girmiş ve evlilik dağılma noktasına gelmişse, aldatılan taraf evliliğini kurtarmak için ayırma büyüsü yaptırabilir. Burada kimsenin kötülüğü istenmemekte, yuva kurtarılmaya çalışılmaktadır.

Ayırma büyüleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak için de uygulanabilir. Eğer bir kişinin alkol ve kumar gibi sorunları varsa, bu büyü yaptırılarak kötü alışkanlıklarından uzaklaşması hedeflenir.

Genellikle aileler çocuklarını kötü arkadaşlardan korumak için de bu yolu deneyebilir. Çocuğun sahip olduğu bir arkadaşı onu kötü etkiliyorsa ve ailenin uyarılarına rağmen çocuk arkadaşından vazgeçmiyorsa bu yola baş vurulabilir

Ayırma büyüleri genellikle hocalar tarafından vefk kullanılarak yapılır. Burada ayırmanın amacı önem taşır. Eğer art niyetle yapılan bir ayırma büyüsü ise, bu büyüyü yapan hocanın vefk usulünü kötüye kullanması söz konusu olur. Oysaki vefk ile yapılan büyüler genellikle iyi amaca hizmet eden büyülerdir.

Vefkler çok güçlü enerjiler ortaya çıkarır ve çok etkilidir. Bu nedenle kesinlikle işini çok iyi bilen bir hoca tarafından yapılmalıdır. Vefk yönteminde çok ince hesaplamalar vardır ve bunlarda hata yapılması sakıncalı sonuçlar doğurabilir. Enerjinin çok iyi kontrol edilebilmesi ve yönlendirilmesi gerekir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra