Ayırma Büyüsü Duası

Ayırma Büyüsü Duası

Soğutma ya da ayırma büyüsü duası olarak bilinen kara büyü, genellikle evli ya da evli olmayan iki insanın arasını bozmak için kullanılır. Bu büyünün akabinde söz konusu olan iki insan genellikle ayrılır. En çok kullanılan kara büyülerden biri olan ayırma büyüsü duası, tehlikeli büyülerin başında gelmektedir. Bunun nedeni ise seven iki insanın arasına soğukluk girmesi ve sonunda da birbirinden ayrılması amacıyla büyüye başvurulmasıdır.

Ayırma büyüsü duasının pek çok farklı çeşidi söz konusudur. İster evli ister sevgili isterseniz de nişanlı çiftlere uygulatabileceğiniz bu büyülerde önemli olan çiftlerin ilişki durumunu belirtmenizdir. Ardından yapılan büyü ise en geç 3 hafta içinde sonuç verecektir.

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Evli erkeklere uygulanan büyülerden biri olan evli erkeği karısından ayırma büyüsü, erkeğin, yasak bir ilişki içinde olduğu durumlarda sıklıkla başvurulan büyü çeşitlerinden biridir. Bir erkeğin karısı dışındaki yaşadığı ilişki sonucunda başına gelebilecek olan bu büyü, evlilik birliğinin bozulmasına sebep olur.

Yasak ilişkideki kadın tarafından yapılan ya da yaptırılan evli erkeği karısından ayırma büyüsü, genellikle manevi yönü oldukça yüksek ve yaptığı işte başarılı olan medyumlara yaptırılır. Medyumların bizzat gerçekleştirmiş olduğu bu büyü yöntemi, yuva yıkmak için kullanılan bir büyü olduğundan ötürü büyünün vebali çok büyüktür. Bu nedenle de büyüyü yaptıracak olan kişi ya da kişilerin birtakım hususlar hakkında uyarılması ve bilgilendirilmesi gerekir.

İki Sevgiliyi Ayırma Duası

Birbirini seven iki insanı ayırmak için uygulanabilecek birden fazla büyü çeşidi bulunmaktadır. Pek çoğu son derece güçlü olan bu büyüler yapılırken eşleri ayırma duası edilir.

Bir ayırma büyüsünün tutması için, büyü yapılan kişilerin illa evli olması gerekmemektedir. İki sevgiliyi ayırmak için de büyüye başvurulabilir. Bunun yanı sıra dini nikahlı çiftlere, nişanlı olanlara ya da birlikte yaşayan insanlara da kolay ve etkili ayırma duası edilebilir.

Çiftleri birbirinden ayırmak için başvurulan büyü çeşitleri farklı olabilir. Ayırma duası denenmiş ve sıklıkla kullanılmış olan büyülerden bazıları şunlardır:

  • Papaz büyüsü
  • Sabun büyüsü
  • Mum büyüsü
  • Cevizle ayırma büyüsü
  • Uzaktan ayırma büyüsü

Ayırma Büyüsü Duası Günah mı?

Ayırma büyüsü duası, nikahlı ya da nikahsız olan çiftleri ayırmak, aralarını bozmak ve çiftleri birbirlerinden soğutmak için yapılan bir kara büyüdür. Kur’an-ı Kerim’de de belirtildiği üzere, büyü yapmak ya da yaptırmak, açık ve net bir şekilde yasak olmakla birlikte günahtır da.

Kara büyü olarak geçen ayırma büyüsü duası, oldukça zor ve etkilidir. Bu büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra çiftler istemsiz bir şekilde birbirlerinden soğur, birbirleriyle kavga eder ve en sonunda da ayrılırlar. Bundan dolayı da ayırma büyüsü hem son derece tehlikeli hem de çok büyük bir günahtır. Sonuç olarak, büyüler konusunda uzmanlaşmış olan pek çok kimse, ayırma büyüsü yaptırılmasını tavsiye etmeme eğilimindedir.

Ayrıca Soğutma Büyüsü Nedir? konulu makalemize de gözatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara