Menu

Aşkın Büyüsü

Aşk büyüleri, aşk büyüsü diye tanımlansa da büyü yöntemleri kullanmadan yapılması gereken çalışmalardır. Büyü yapmak ve yaptırmak günah kabul edilir ve aşkın büyüsü de günahsız olmalıdır. Büyü uygulamaları yapılarak başlayan ilişkilerin sonuçsuz kaldığı görülmektedir. Uygulanan büyü yöntemleri zaman içinde kişilerin yıldızlarını düşürecek ve karşılıklı birçok sorun yaşamaya başlayacaklardır.

Aşk Duaları

Aşk büyüleri en çok karşılıksız yaşanan sevdalar için yaptırılmak istenir. Karşılıksız aşık olan insan acısını içine gömüp durumu kabullenebilir. Bazı aşık insanlar içinse aşkın büyüsü karşı konulamazdır. Bu kişiler aşık oldukları insana sahip olabilmek için pek çok yol denerler ve büyü yaptırmak da bunların içindedir. En güzel aşk büyüleri, hocalar tarafından okunması önerilen dualardır. Çok etkili muhabbet duaları vardır. Aşk temiz ve saf bir duygudur. Aşkın saflığını bozmamak gerekir.

Sevilenin bağlanması için, giden sevgilinin ilişkiye geri dönmesi için, evliliklerde muhabbeti arttırmak için aşk büyüsü yapılabilir. Bir Cuma gecesi İhlas Suresini 1002 kez okumak yapılacak en etkili aşk duasıdır. İhlas Suresinin her okunuşundan sonra dua edilerek Allah’ın rızası istenmelidir.

Kolay Aşk Büyüleri

Taze bir incir alınır. İncirin üzerine Ya Bedduh, Ya Kısmet, Ya Muhabbet sözlerini bin kez okumak gerekir. Bu tarz işlemlerde sayıların önemi büyüktür. Bu nedenle ne eksik ne de fazla okunmalıdır. Okuma bittikten sonra incir aşık edilmek istenen kişiye yedirilir. Kişi tüm kalbiyle bağlanacaktır.

En çok karşılıksız aşk yaşayanlar aşk büyüsü yaptırır. Fakat sevdiğinden yeterli ilgiyi görmeyenler de aşk büyüsü yaptırma yoluna gidebilir. Büyü yaptırmak isteyenlerin en çok uyguladıkları yöntemlerden birisi biber büyüleridir. Bu biber büyüsünde, bir top kırmızı biber alınır ve biberin içindeki çekirdekler çıkarılır. Doğru sayılarak 41 tane çekirdek ayrılır. Ayrılan çekirdeklerin her birine Yasin Suresi okunur. Çekirdekler tekrar biberin içine doldurulur. Daha sonra biber ateşe atılır. Biber yanarken uygulamayı yapan kişi, bu biber nasıl yanıyorsa istediğim kişi de öyle yansın der. Bu işlemin arkasından sadece bir kez okunması gereken bir dua vardır. Bu kırmızı biber büyüsü aşkın büyüsü uygulamaları arasında oldukça etkili kabul edilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra