Aşk Duası Nedir?

Aşk Duası Nedir?

Aşk duası nedir, insanlar arasındaki en önemli duygulardan bir tanesi olan aşkın karşı konulmaz bir şekilde ortaya çıkması adına özeldir. Bu nedenle de bir aşk duası yaparken dikkat edeceğiniz en önemli şey iki kişi arasındaki duyguların güçlenmesidir. Erkek ve kadın arasında arzu edildiği kadar güçlü bir duygusal birliktelik yoksa bu durumda aşk dualarına başvurmak mümkündür.

Aşk, iki gönül arasındaki bir köprü olarak da değerlendirildiğinden insanların bu duyguya yönelik mutlaka doğru uygulamalara başvurması gerekir. Bu çerçevede aşk duası yaptırmak hemen herkes için hassas bir konudur. Peki, bu hassas konuda nasıl davranmak gerekmektedir? Detaylara daha yakından bir göz atmak hayli değerli olacaktır.

Daha fazla bilgi edinmek için aşk duası nedir başlıklı videomuzu incelemelisiniz.

Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Dua ve aşk birbirine en yakın 2 unsur olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle aşk duası, Allah’a aşk için yakarmak olarak kabul edilmektedir. Peki, aşk için dua etmek adına nasıl bir yöntem izlemeniz gerekmektedir?

İslam inancına göre din adamlığı bulunmasa da din ilmi konusunda bazı insanların çok daha bilgili oldukları kabul edilmektedir. Bu nedenle de dua ederken bilgili kimselerden destek almak oldukça değerlidir. Siz de aşk duası ile alakalı etkin bir sonuca ulaşmak adına mutlaka bir hocadan yardım almalısınız. Nitekim aşk duasının yapılış tarzı da bu şekilde olur.

Aşk duası yaptırmak adına hocadan destek aldığınızda sizi bekleyen sonuç çok daha etkili olacaktır. Çünkü duanın nasıl yapılacağını ve hangi dönemde duanın tutma ihtimalinin bulunduğunu bilen hocalar sayesinde arzu ettiğiniz sonuca ulaşabileceksiniz.

Aşk Duası Yapan Hocalar ve Medyumlar

Dua etmek sizin için çok basit bir konu gibi gelse de Allah’a en doğru zamanda ve en doğru yöntemle yakarmak duanın kabul olması adına oldukça değerlidir. Bu nedenle de yapmanız gereken aşk duası yapan hocalar arasından seçim yapmaktır. Peki, en doğru ve bilgili hocayı seçmek için nasıl bir yol haritası seçmeniz gerekir?

Aşk duası yapan hocalar arasından en kaliteli seçim için internet araştırmaları yapmanız oldukça değerli olacaktır. Bu noktada dikkat edeceğiniz tek şey yorumların ve hocayla alakalı bilgilerin doğruluğu olmalıdır. İlmi anlamda sizleri etkileyen ve gerçekten bu işi başarıyla yapan hocalar arasından seçiminizi doğru bir şekilde yapmalısınız. Çünkü hocanın aşk duası konusunda başarılı olmaması halinde elde edeceğiniz sonuç da beklentilerinizi karşılayamayacaktır.

Aşk duası yapan hocalar konusunda seçiminizi yapacaksanız internette bilinçli yorumlar ve taraflı bilgilendirmeler olduğunu bilmeniz gerekir. Çünkü başarılı olmayan ve insanların çok ilgi göstermediği hocalar bu tür yöntemleri denemektedir. Çevrenizde gerçek anlamda başarılı olmuş hocaları seçerek hareket etmeniz sizin adınıza çok daha faydalı olacaktır.

Aşk Duası Kaç Günde Tutar?

Dua etmek aslında Allah’tan bir şeyleri dilemektir. Aşk duası da Allah’tan aşkı istemek ve aşkı bulmak adına yakarmak olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de duanın kaç günde tutacağı ya da nasıl bir etki ortaya çıkaracağı ile alakalı olarak net sonuçlara ulaşmak pek de söz konusu olmayacaktır. Bu kapsamda siz dua etmeli ve hocanın da uyarılarını dikkate almalısınız. Öte yandan aşk duasının tutması için de Allah’a tevekkül etmelisiniz.

Aşk duasının bazen tutmadığı konusunda soru işaretleri ortaya çıkar. Ancak karşı tarafın içinde bazı duygular beslediği ve bunu size biraz geç açıkladığı ortaya çıkar. Bu da duanın tuttuğunu sadece aşkın alevlenmesi için bir nebze zamana ihtiyaç olduğunu kanıtlar.

Aşk Duası Tutmazsa Ne Yapmak Gerekir?

Aşk duasının tutmadığı ve beklentilerinizin boşa gittiğini düşündüğünüzde yapmanız gereken aslında oldukça basittir. Tekrar dua ederek Allah’a muhtaç olduğunuzu yakarmalısınız. Çünkü bir önceki seferde yeterince kalpten dua etmemiş olabilirsiniz. Bu da sizin için oldukça kritik bir durum olacaktır.

Dua ederken en kalbi duygularla aşkı istemeli ve buna uygun bir şekilde hareket etmelisiniz. Nasıl olsa dua tutmayacak anlayışı ile harekete geçmeniz sizin için ciddi bir hayal kırıklığına yol açabilir. Bu nedenle de doğru bir sonuca ulaşmak adına hemen ilmi anlamda başarılı bir hoca ile iletişime geçmelisiniz.

5 Yorum

 1. talha dedi ki:

  Merhaba arkadaşlarım ve hocam. Ben Rusyada yaşayan ve çalışan bir arkadaşınızım son zamanlardaki ilişki durumlarımda ve ekonomik sıkıntılarımdan dolayı hocamızdan kısmet şans bereket tılsımı yaptırma kararı aldım sağolsun çok yardımcı oldu bana. Kısa bir sürede yaptı işlemi ve kargomu aldığımdan itibaren bu sıkıntılarımın eksildiğini hissediyorum her geçen gün daha da iyileşiyorum ali oguzhan hocamızın sayesinde

 2. merve dedi ki:

  geçen sene benden ayrılan sevgilim için geri döndürme tılsımı yaptırmak istiyorum. sanıyorum kısa sürede etkisini gösterir. daha fazla dayanamıyorum onsuz bana nasıl yardımcı olursunuzz

  1. mehtap güzel dedi ki:

   merve bacım numarası varya ordan ulşasana yada direk whatsaba tıklayınca giriyor ben öyle ulaştım kendisine aşk tılsımı yaptırdım şimdi beklemedeyim asz kaldı hazırlanıyor

 3. melda dedi ki:

  nişanlım ile aramız pek iyi değil yan yanayken bile pek fazla konuşmayız. muhabbet büyüsü yaptırmak istiyorum bende hocam tam olarak ne yapmak gerkeiyor.

  1. asker alihan dedi ki:

   ali hoca büyü yapmıyor kardeşim rahmani işlemler tılsımlar hazırlıyor. bende büyü için aradım onu ama aşk tılsımı yaptırdım şükürler olsun hem işim oldu hemde günaha girmemiş oldum sağol ali hocam Allahs enden razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara