Menu

Aşk Büyüsünü Terse Çeviren Soğutma Büyüleri

soğutma büyüleriBüyü tarihi insan hayatının en eski dönemlerinden beri yer almaktadır. Büyüye maruz kalmış insanlar irade ve düşüncelerini o konu üzerinde kaybederler. Sadece büyünün onlara yaptırmak istediklerini yapar ve iradesiz bir şekilde davranır. Örnek vermek gerekirse Aşk büyüsü yapılan bir kişi aşık olduğu kişi için elinden gelen her şeyi yapar, onun mutluluğu ve huzuru için mücadele eder. Bu duruma bir örnek daha vermek gerekirse Soğutma büyüsü yapılan kişi, Aşk büyüsü yapılan kişinin tam tersi etkileri gösterir.

Fakat her büyü etkili ve uzun süreli olmaz. Bunun için büyüyü yaptıracağınız kişi üzerinde büyünün ne kadar süre durmasını istediğinizi, büyüyü yaptıran kişiye söylemelisiniz. Soğutma büyüsü genel olarak uzun süreli yani ömür boyu sürecek şekilde yaptırılır. Bu sayede büyü etkisinde kalmış kişi ömür boyu soğur ve bir daha ısınmaz.
Soğutma büyüsü herkese yapılabilir. Evli çiftlerin veya sevgililerin bir birinden ayrılabilmesi için yapılabilir. Aynı zamanda ailesine, çok düşkün eşinizin ilişkinizi etkilediğini düşünüyorsanız ailesinden soğutma amaçlı ona da yapabilirsiniz. Soğutma büyüsünü işinde başarılı bir medyum tarafından yapılması çok önemli bir unsurdur.

Kimileri soğutma büyüsünün boşanma büyüsü olduğunu düşünmektedir. Boşanma büyüsü adı altında yapılan bütün büyüler mutsuz evliliklerin bitirilmesi amacıyla yapılır. Bir soğutma büyüsü yapıldığında çiftlerin arası açılır ve ilişki boşanmaya gider. Eğer sizin de bitirmek istediğiniz bir evliliğiniz olursa ve kurtulamadığınız bir durum içerisinde kalmışsanız yapılacak en doğru çözüm yolu soğutma büyüsü ile eşinizden boşanmanızdır. Bazı durumda evlilikler kolay bir şekilde bitmemektedir. Bu yüzden evliliklerde veya size bela olmuş kişilerden kurtulmak amaçlı soğutma büyüsünü yaptıra bilirsiniz. Soğutma büyüsü yaptırırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan birisi işini doğru yapan tecrübeli bir medyum olmasıdır, aksi halde büyü hiç bir işe yaramayacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra