Menu

Aşk Büyüsü Bozma Yöntemleri

aşk büyüsü nasıl bozulurYapılan birçok büyü çeşidi vardır. Büyülerin bazılarının yapımı ve bozumu oldukça zor olabilir. Binlerce çeşit aşk büyüsü vardır. Bu büyüleri yani aşk büyüsünü bozmak büyünün türüne ve çeşidine göre değişebilmektedir. Aşk büyüleri iki taraflı olarak yapılan bir büyü çeşididir. Yani bir başka deyişle bu büyüler bir başkasını kendinize aşık ettirmek için ya da bir başkasının sizi kendisine aşık ettirmek için yaptığı büyülerdir.

Mesela örnek verecek olursak eğer evliyseniz eşinize ilgi duyan ya da aşık olan birisi sizin eşinize büyü yaptırmış olabilir. Böylelikle eşiniz sizden ve evinden uzaklaşabilmektedir. Eğer eşinizle herhangi bir sorun yaşamadıysanız ya da eşiniz size karşı bir anda soğuk tavırlar sergilemeye başladıysa büyüden şüphelenmeniz normal olacaktır çünkü bir anda bir insanda ciddi anlamda radikal değişimler olmaz. Bazen de size karşı ilgi duyan bir başkası size aşk büyüsü yaptırmış olabilir. Eğer böyle bir durum var ise şu gibi belirtiler ortaya çıkabilmektedir: Normalde karşınızdaki bir kişiyi sevmezsiniz ama aynı zamanda da o insandan bir türlü kopamaz yani uzaklaşamazsınız. Gününüzün her anı o insanı düşünmeye başlarsınız ve nedenini bilmediğiniz bir şekilde karşınızdaki insana aşırı ilgi duymaya başlarsınız. Bütün bu durumlar size karşı bir aşk büyüsünün yapıldığının işareti olabilir.

Alışılmışın dışında büyüye maruz kalan bir kişi genel olarak akşam saatlerinde birden bire o insanı düşünmeye başlar. İstekleri ve arzuları tam olarak gece vakitlerinde gelmektedir. Sürekli aşık olduğu kişiyi görme isteği karşısında pek fazla direnemezler bir nevi bu büyüye maruz kalan kişiler karşındaki kişiye bağımlı hale gelebilirler. Evet bütün bu gibi durumlar size aşk büyüsü yapılmış olabileceğinin kanıtıdır. Şimdi böyle bir durum karşısında kaldıysanız aşk büyüsü nasıl bozulur sorusuna yanıt arayabiliriz.

Aşk büyüleri uzman medyumlar ve hocalar tarafından kolaylıkla bozdurulabilir. Medyumlar ya da bulacağınız hoca sizi kısa bir süre içerisinde bu durumdan kurtarabilecektir. Aşk büyüsünü gerçekten bilgili olan hocalar ya da medyumlardan yardım alarak bozdurabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra