Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası, bireylerin âşık oldukları kişinin de kendisine âşık olmasını sağlamak için başvurulan bir dua çeşididir. Bu noktada bireyler ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için Allah’a sığınırlar. Siz de Allah’tan yardım dileyerek sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Unutmamalısınız ki Allah her şeye gücü yetendir ve O ol derse olur!

Aşk duasını bozmak için de birçok neden bulunmaktadır. Ancak aşk duasını bozmak için her zaman başka yöntemlerden veya yasak yöntemlerden herhangi birini kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü meşru ve İslami yöntem dışındaki herhangi bir yöntem Cenab-ı Hakk’a haram ve şirk kabul edilir ve sizi birçok soruna maruz bırakır. Birçok sahtekarlığa düşmek, bu yüzden sihirden kurtulmak istiyorsanız Aşk, İslam’ın öğretilerine, Yüce Allah’ın sözüne ve yasal ruqyah’a bağlı kalmalısınız. Bu noktada Faruk Hoca’nın size en iyi şekilde yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Bu konuda aşık etme duası başlıklı videomuz da vardır. İzlemek için kanalıma giriş yapınız.

Aşk Etme Duası Nasıl Edilir?

Aşık etme duası imkânsız aşıkların birbirine kavuşması için önemli bir çıkış yolu olarak ifade edilmektedir. Birine kendine aşık etme duası ile şimdiye kadar birini sevmesi dahi mümkün olmayan bireylerin birbirlerine âşık olması mümkün hale gelmektedir.

Aşık etme duası tesiri açısından bakıldığında son derece etkili bir güce sahiptir. Bunun yanı sıra söz konusu duanın kalıcılığını da uzun süre koruduğunu ifade edebiliriz. Hayırlı bir iş ile tamamlanabilecek olan aşık etme duasının son derece yoğun bir şekilde talep gördüğünden bahsedebiliriz.

Aşık Etme Duasının Tesiri

Aşık etme duasının kapsamında büyülenen de sevgilisinin hiçbir kusuru olmayan, onun hakkında hiçbir kötü huy duymak istemeyen meleksi bir insan olduğunu görür ve onun hakkında sadece güzel sözler işitir ve onun hakkında her şeyi konuşur. Üstelik düşünmeyi önleyen bir ilaç tercih edilmişçesine sıkılmadan vakit geçirme hali ortaya çıkar. Bu doğrultuda bağlama büyüsünün son derece etkili bir büyü yöntemi olduğundan bahsedebiliriz.

Dua büyüden çok etkili bir aşık etme yöntemidir. Çünkü büyüde bazı etkiler vardır. Bu etkiler genel olarak şöyledir. Büyülü kişinin genel olarak ibadetten kaçınması, Allah’ı anmaktan tiksinmesi, itaat yükü, dinle ilgili her şeyi dinlemekten çekinmesi büyünün temel etkileri arasında yer almaktadır.

Büyülüler için uykusunda tekrarlayan ürkütücü rüyalar ve kabuslar söz konusu olabilmektedir. Büyülenmiş kişide kalıcı şiddetli baş ağrısı veya cilt renginde değişiklik, özellikle yüz renginde değişiklik gibi fiziksel semptomların ortaya çıkması gibi durumlar söz konusudur. Ayrılık büyüsü, iki insanı birbirinden ayırt etmek için yapılan bir büyü olarak özetlenir ve çoğu durumda bir kişi ile karısı arasında ayrım yapmaktır ve ayrılık büyüsü bir anne ile onu ayırt etmek için yapılabilir. Ancak aşık etme büyüsü ise tam tersine son derece etkili ve bireylerin çok daha mutlu olmalarını sağlayan bir duadır.

Aşık Etme Duasının Etkileri

Aşık etme duasının son derece yararlı ve bireyleri birbirine bağlayan etkilerinin varlığından söz etmiştik. Bu doğrultuda aşık etme duasının güvenilir bir şekilde sunulması gerektiğini de unutmamalısınız. Aşık etme duası adından da anlaşılacağı üzere bireylerin birbirlerine aşık olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle en büyük etkisinin de aşk olduğundan bahsedebiliriz.

Aşık Etme Duası Yorumları

Aşk duygusal bir davranıştır. İlgi, yakınlık, koruyuculuk, çekicilik, şefkat ve güven içermesi nedeni ile son derece etkili bir duygusal davranış olarak bilinmektedir. Aşkın yoğunluğu değişkenlik gösterebilmekte olup ve zamanla değişebilir.

Sevdiği kişiye aşk dua yaptırmak isteyen bireylerin yönelttiği önemli bir soru aşk büyüsünün anlaşılıp anlaşılmadığı konusudur. Bu noktada çeşitli belirtiler doğrultusunda aşk büyüsünün anlaşılarak bozulma ihtimali bulunmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Aşkın hem biyolojik hem de fizyolojik etkilerle tetiklendiğini ifade etmek gerekir. Hormonlar ve biyoloji önemli olmakla birlikte, aşkı ifade etme ve deneyimleme şeklimiz de kişisel aşk anlayışlarımızdan etkilenmektedir. Siz de Faruk Hoca ile iletişime geçerek bu konuda kaliteli ve profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz.

Diğer Aşk Duaları İçin Buraya Tıklayabilirsiniz..

 

2 Yorum

  1. hasret dedi ki:

    Başımdan geçenleri burada kısaca anlatmak isterim. Gönül ilişkim vardı 3,5 ay önce sona ermişti. Çok kişilere gittim ve birden fazla çalışmalar yaptırdım. Ama hiç biri de ali hocam gibi beni önce dinleyip güzelce anlamamıştı. Neden diyeceksiniz. Çünkü daha önce yaptırdığım çalışmaları bile sormadan üst üste birsürü işlem yaptırdım hepside olur yaparız diye vaatlerle paramı aldı(ali hocam hariç) herşeyi geçtim umutları gidiyor insanın. Hocam bana sağolsun sağılacak inek gözüyle bakmadı sonradan anladım gerçi kimseye böyle yaklaşımı yokmuş. Dürüst birine denk geldiğimi sonradan anladım ama geç tanıştık biraz. Neyseki şimdi herşey daha iyi çok şükür ferah ve rahatım. Kısa dedim uzun oldu  sağolun dinlediğiniz için..

  2. aylin karcı dedi ki:

    hocam sen ne güzel bir insansın sağol varol evlilik hazırlıpındayız inan sana bu yorumu kuaförden yazıyorum keşke yoğun olmasaydınız davetiyenizi yinede hazırlıyorum belki gelirsiniz düğünümüze . gerçekten en büyük konuğum misaifirim siz olurdunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara