Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü tüm insanlardan nefret edip sadece bir kişiyi aşırı ve doğal olmayan bir şekilde sevmesini amaçlayan büyü türlerinden biridir. Son zamanlarda pek çok kişi tarafından talep gören bir büyü çeşidi olan aşık etme büyüsü ile sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabileceğinizi unutmayın.

Aşk büyüsünün belirtileri çoktur. Bir kişinin birine karşı duygularını abartması veya duygularının büyük ölçüde bozulduğunu ve değiştiğini hissetmesi, örneğin biri birini seviyormuş gibi ve ertesi gün ona karşı duygularının değişmesi ya da tam tersi gibi etkiler söz konusudur. Eğer bir insanı ya da kişiyi sevmiyorsanız, size normal gelen ve onu sebepsiz yere sevdiğinize, hiç duraksamadan, hiçbir gerekçe göstermeden, birisini sürekli aklınızdan çıkaramadığınıza ve onu abartılı bir şekilde düşünemediğinize şaşırırsınız.

Bir kişinin fiziksel bir çekim hissetmesi veya birisiyle ilişkiye girme arzusu duyması da mümkündür. Bu birini sık sık gördüğü yasak fanteziler ve rüyalarda ısrar eder ve günlük yaşamında birçok soruna ve rahatsızlığa neden olur.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü, şeriatın yasakladığı ve Cenab-ı Hakk’ın öfkelendirdiği yöntemlerin kullanıldığı büyü türlerinden biridir. Aşık etme büyüsünün yapılması için bu alanda uzman bir medyum aşk büyüsünün kurbanına ait bir şey isteyebilir. Örneğin hedefin kokusunu taşıyan bir şey talep edilmektedir. Kişi, aşk büyüsünün kurbanı tarafından yenmek üzere suya veya yiyeceğe bir şey koyabilir.

Büyülenen de sevgilisinin hiçbir kusuru olmayan, onun hakkında hiçbir kötü huy duymak istemeyen meleksi bir insan olduğunu görür ve onun hakkında sadece güzel sözler işitir ve onun hakkında her şeyi konuşur. Sanki onu düşünmekten vazgeçmeyen şeytani bir ilaca kavuşmuş gibi sıkılmadan vakit geçirmektedir. Bu doğrultuda bağlama büyüsünün son derece etkili bir büyü yöntemi olduğundan bahsedebiliriz.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü ve herhangi bir büyüyü bozmak zor değildir. Kur’an ve İslam dini bize her zaman tüm yaşam meseleleri için çözümler sunar. Aşk büyüsünden veya herhangi bir büyüden kurtulmanın en iyi çözümü yasal rukye ve kullanımıdır.

Aşk büyüsünü bozmak için her zaman başka yöntemlerden veya yasak yöntemlerden herhangi birini kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü meşru ve İslami yöntem dışındaki herhangi bir yöntem Cenab-ı Hakk’a haram ve şirk kabul edilir ve sizi birçok soruna maruz bırakır. Birçok sahtekarlığa düşmek, bu yüzden sihirden kurtulmak istiyorsanız Aşk, İslam’ın öğretilerine, Yüce Allah’ın sözüne ve yasal ruqyah’a bağlı kalmalısınız. Bu noktada Faruk Hoca’nın size en iyi şekilde yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Bir aşk büyüsünün bazı yan etkileri vardır. Bunlar genel olarak aşağıdaki gibidir.

Büyüye maruz kalan bir kişi, uykusunda büyülendiğine işaret eden birçok belirti gösterir.

Ümmetin Peygamberi salat ve selam onun üzerine olsun, bir kimse zehrin çıktığını gördüğünde ve uykusunda zehir yediğinde bu kişinin büyüye kapılabileceğini bildirmiştir.

Bir rüyada kanatlı yılanlar veya hayat veya engerekler gören bir kişi, büyücülüğe maruz kaldığının bir işaretidir.

Ayrıca, rüyada köpeklerin havladığını görmek, kedi, maymun ve domuz gibi büyücülüğe delalettir.

Bir kişinin rüyada kendisini özellikle geceleri mezarlık ziyareti yaparken veya çok karanlık bir tuvalette şarkı söylerken veya dans ederken görmesi mümkündür.

Büyüye kapılan kimse, rüyasında bir sopa ve ondan yere dökülen sıcak su görür.

Büyülü de sık sık kanama görür ve vücudundan birçok bölgede kan çıktığını görür.

Kadınlarda tıbbi bir neden olmaksızın bilinen adet dönemleri dışında sürekli kanama olması da bir büyü belirtisidir.

Aşk Büyüsü Anlaşılır Mı?

Sevdiği kişiye aşk büyüsü yaptırmak isteyen bireylerin yönelttiği önemli bir soru aşk büyüsünün anlaşılıp anlaşılmadığı konusudur. Bu noktada çeşitli belirtiler doğrultusunda aşk büyüsünün anlaşılarak bozulma ihtimali bulunmaktadır.

Erkeğin karısına veya kadınına kocasına karşı duygularının aşktan nefrete dönüşmesi ve bunun gibi bilinen bir psikolojik veya tıbbi neden olmaksızın insanlık durumunu daha da kötüleştirmesi durumunda aşk büyüsünden destek alınabilir.

Diğer aşk büyüleri için buraya tıklayınız..

4 Yorum

 1. cüneyt kalamış dedi ki:

  2. Bugün benim için dünyanın en mutlu günü çünkü bugün bitmiş olan ilişkimiz yeniden başladı. Çok sevdiğim dünyalar güzeli bir kız vardı 2 yıl beraber olduk ancak en sonunda beni başka birisiyle aldattı ve bende terkettim ama hala onu seviyordum bende 40 gün önce ….. hocama aşk duası yaptırdım şimdi ilişkimize yeniden başladık. Allah razı olsun Faruk hocam emeğiniz çok. Hakkınızı helal edin..

  1. ahmet dedi ki:

   gerçekten etkili oluyor mu kardeş benimde sorunlarım var :((

   1. cüneyt dedi ki:

    valla ahmet kardeş bende asla olmaz diyordum hatta inanmayarak yaptırdım ama çok faydasını gördüm .direk ara numarası yoksa vereyimö 0542 254 62 14

 2. emel dedi ki:

  merhaba ben emel bende aşk vefki yaptırdım ama kendim için yaptırmadım, annem ve babam arasında büyük sorunlar vardı akrabalarımdan rica ettim hep bu sorunu düzeltmek için çok ama çok uğraştım olmadı ayrılmaya karar verdiler kardeşim bu durumdan çok etkilendi eğitim hayatının etkilenmemesi için Faruk hocama danıştım. Sorunu anlattım ve FarukHocam bana aşk vefki yapalım dedi, kısa sürede etkisini gösterdi şimdi aralarından su sızmıyor. umarım hep böyle devam eder. gerçi hocam bu işlemin ömürlük oldugunu söyledi. Faruk hocama sonuna kadar güvenebilirsiniz kendisi bana o kadar yardımcı oldu ki her hatırladıgımda duygulanıyorum . ve her ellerimi açtığımda kendisine dua ediyorum . hocam inşallah yorumumu okursunuz. sizi çok seviyorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara Bağlama Büyüsü - Soğutma Büyüsü - Ayırma Büyüsü - Aşık Etme Büyüsü - Bağlama Duası