Menu

Erkeği ve Kadını Kendine Aşık Etme Büyüleri

kişiyi kendine aşık etme büyüleriBir kişiyi kendine aşık etmenin büyüsü var mıdır diye soran okuyucularımıza yönelik hazırladığımız bu yazıda bunu mümkün kılan bazı iyi niyetli büyü, vefk ve tılsımlı dualardan bahsedeceğiz. Birini çok sevdiğinizde onun da sizi sevmesini bekler ve aşkınıza karşılık almak istersiniz. Ona karşı hissettiğiniz temiz hislerin karşılık bulamaması durumunda ruhen çok daralır, her gün onu düşünmeye başlar ve kendinizi çok mutsuz hissedersiniz. Bu durumlarda toplumumuzdaki çoğu insanın aklına medyum hoca veya büyücü diye tabir edilen ilahi yaptırımı kuvvetli olan şahsiyetlere danışılıyor.

Aşk büyüsü veya kişiyi kendine aşık etme büyüsü olarak sıkça sorgulanan başlıklarda karşımıza çıkan hocaların, tavsiye edilen dua, muska veya tılsımların bir çoğunun beklentirleriniz üzerinde hiçbir etkisi yokken, doğru kaynaklardan alacağınız bilgi ve tarifler istediğiniz amaçta sizlere yardımcı olabilmektedir. Büyüyü kötü niyetli yapmamalı, niyetiniz temiz ve hayra vesile olacak amaçlar içermelidir. Bunu kendinize mutlaka sorun ve vicdanen kendinizden emin olmadığınız sürece aşk büyüsü yaptırmak adına girişimde bulunmayın. Unutmayın ki size kalbini verecek bir kişiyi gerçek anlamda mutlu edemezseniz ona bir ömür sahte bir mutluluk yaşatmış, onun hayatını çalmış olursunuz ve bu da emin olun çok büyük günahtır. Aşık olduğunuz, bir ömür seveceğiniz ve mutlu edeceğinizi düşündüğünüz karşı cinsi kendinize aşık etmenin büyüsü, duası ve tılsımlarından bahsetmeye başlayalım.

Öncelikle bilmeniz gerekir ki, aşık etme büyüleri 3, 7, 21, 40 ve 71 gün zaman dilimlerinde etkisini göstermektedir. Bu yapılan büyü çeşidine göre büyüyü yapan medyum hoca tarafından size söylenecektir. Bu büyülerin çoğunun etkisi ömür boyu sürmektedir. Bu yüzden yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu büyüleri yaptırmadan önce gerçek anlamda mutlu edebileceğiniz kişiye yaptırdığınızdan emin olmanızı tavsiye ediyoruz.

Erkeği Kendine Aşık Etmek İçin Aşk Büyü (Saç Büyüsü)

Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi, bir erkeğin sevdiği kadını kendisine aşık etmesi adına yapılan en etkili büyü saç büyüsüdür.Büyünün tarifi şöyledir: Kadın kendi saçlarından 1 adet tel koparır ve bu saç teline kendisine aşık etmek istediği erkeğin ismindeki sezsiz harf sayısı kadar düğüm atar. Hemen bir bardak suyun içerisine kesme şeker atılıp ermimesi beklenir. Şeker eriyene kadar ‘’Ya Mülaki’’ esması 41 kez zikredilerek şekerin erimekte olduğu suya üflenir. Şeker eridikten sonra düğümlediğiniz saç teli suyun içerisine atılır. Sonrasında suya Fatiha ve İhlas duları okunmalıdır. Bunları yaptıktan sonra içerisinde şekeri eritip, saç telinizi attığınız, esmayı zikredip duaları okuduğunuz suyu dökmek için bir toprak kazılır. Bu su kazdığınız toprağa dökülüp gömülür. İşlemleri eksiksiz olarak tamamlamanızı seyreden 7 gün içerisinde size aşık olmasını istediğiniz erkek sizi düşünmeye ve sevmeye başlayacaktır. Siz bozmadığınız veya bozdurmadığınız sürece saç büyüsü kalıcıdır.

Kadını Kendine Aşık Etmek İçin Aşk Büyü (Sabun Büyüsü)

Erkeğin sevdiği kadını kendisine aşık etmek için yapabileceği en etkili büyü önceki konularımızda da ayrıntılı olarak anlattığımız sabun büyüsüdür. Bu büyü doğru şekilde yapıldığında 7 ila 21 günde etkisini göstermektedir. Büyünün tarifi şöyledir. Malzeme olarak adet beyaz sabun ve 1 adet dikiş iğnesini hazır bulundurun. Beyaz sabunun üzerine ‘’Ya Mülaki’’ esmasını dikiş iğnesi ile düzgün bir şekilde yazın. Sonrasında sabunu sıcak suyla doldurduğunuz bir kabın içerisine koyun. Esmayı yazdığınız sabunun bu su içerisinde tamamen erimesi beklenecektir. Sabun eridikten sonra 7 gün içerisinde büyü olumlu sonuçlar vermeye başlayacaktır. Sabun erirken okumanız gereken dualar; Fatiha, Nas, Kunut, Felak ve Asr’dır. Sabunun üzerine yazdığınız esmayı da bu süreçte 77 kez söyleyin. Tüm bunları eksiksiz olarak uyguladığınızda yapılan büyü, sevdiğiniz kadının size aşık olması için ihtiyaç olan enerjiyi sağlayacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra