Menu

Ara Bozucu Büyüler

İnsanlar arasındaki muhabbeti çekemeyenler kişilerin arasının açılmasını sağlamak için ara bozucu büyüler yaptırma yoluna gitmektedir. Bu art niyetli uygulamalar kara büyü kapsamında yer alır ve soğutma büyüleri ya da ayırma büyüleri bu amaç için kullanılabilir. Kara büyülerin insanlar üzerinde ne kadar olumsuz etkiler yarattığı ve olumsuz enerjilerin açığa çıkmasına neden olduğu bilinmektedir. Dinimiz tarafından da yapılması ve yaptırılması günah olarak kabul edilse yüzyıllardır yapılan bu uygulamalar günümüzde de yapılmaya devam etmektedir. İnsanlar kendilerini de bu büyülerin tehlikelerinden korumak için bu tür uygulamalardan uzak durmalıdır.

Ara Bozucu Büyülerin Yapılma Nedenleri

İnsan ilişkileri her zaman hassas bir zemine dayanır ve problemler yaşanmasına neden olur. İnsan ilişkilerinde yanlış anlamalar, hoşa gitmeyen davranışlar, çıkar ilişkileri ve benzeri birçok nedenden dolayı kırılmalar yaşanabilir. Özellikle duygusal ilişkiler bazı sorunların yaşanmasına müsaittir. Evli çiftler yaşadıkları sorunları çözemedikleri zaman ayrılık aşamasına kadar gelebilirler. Bu gibi durumlarda muhabbet büyüleri devreye sokulur ve kişilerin birbirlerine karşı daha hoşgörülü olmaları sağlanmaya çalışılır. Bu amaçla yapılan ara bulucu büyüler üçüncü kişiler tarafından da yaptırılabilmektedir.

İnsan ilişkilerini düzeltmek amacıyla yapılan arabulucu büyülerin yanında kişilerin mutluluğunu ve huzurunu çekemeyenler tarafından ara bozucu büyüler de yapılabilmektedir. Bu büyüler çevrelerinde mutlu insan görmeye tahammül edemeyen kişiler tarafından yaptırılabileceği gibi ilişkilerin bozulmasından menfaat sağlayabilecek kişiler tarafından da yaptırılabilir. Ara bozucu büyülerin yapım aşamasında devreye sokulan şeytani varlıklar kişilerin düşüncelerini olumsuz yönde etkilemeye başlar. Kişiler birbirlerine tahammülsüz hale gelir ve hoşgörü ortadan kalkar. Bu nedenle küslükler ve ayrılıklar yaşanabilir. Bu durumda bırakılan ailelerin dağılması, yuvaların yıkılması, işyerinde yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle işlerin bozulması ve maddi kayıplar yaşanması, dostluk ve komşuluk ilişkilerinin bozulması, nişanlı çiftlerin evlilik aşamasından dönmesi söz konusu olabilmektedir.

Kara Büyü

İnsanlar arasında yaşanan sorunların giderilmesi ve arada muhabbet oluşması adına yapılan arabulucu büyülerin aksine ara bozucu büyüler ile ilişkilerin bozulması amaçlanır. Arabozucu büyüler kara büyü uygulamaları arasında yer alır. Yolunda giden her türlü ilişkide bir anda problemler yaşanmaya başlamışsa bu kişiler üzerine arabozucu büyüler yapılmış olabilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra