Menu

Akrep Ve Yılan Büyüsü

Akrep büyüsü size gizli hayranlık duyan, gizli duygular besleyen ve bunu inkar eden size belli etmemeye çalışan kişilerin kimliğini ortaya çıkarmak için yapılan bir büyüdür. Kara büyüler arasında yer alır. Akrep büyüsü oldukça etkili ve kesin çözümler üreten bir büyüdür. Yapıldıktan sonra sonuca ulaşmanız kısa bir süre alacağı için geçmişten günümüze insanların en çok kullandıkları büyüler arasında yer alır. Aynı şekilde hem gizli duyguları ortaya çıkardığı gibi eğer sevdiğinizin bir arkadaşından şüphe ediyorsanız bu kişiye akrep büyüsü yaptırarak o kişinin duygularını da öğrenmeniz mümkündür. Yılan büyüsü gelmiş geçmiş en tehlikeli büyüler arasında yer alır. İsminde de belirdiği gibi yılan hayvanının herhangi bir parçası kullanılarak yapıldığı için adı yılan büyüsüdür. Yılan büyüsü de kara büyüler arasında yer alan tehlikeli büyülerdendir. Eğer iki seven çifti ayırmak istiyorsanız bu büyüyle çok hızlı bir şekilde çiftleri ayırabilirsiniz. Yılan büyü ile aynı zamanda eşleri de ayırabiliyorsunuz. Akrep ve yılan büyüsü yapılışında ikisinin de hayvanların parçaları kullanılarak yapıldığı için soğuk kara büyülerdir.

Bu iki büyüyü birlikte yapan çok az hoca vardır çünkü ikisi de fazlasıyla kuvvetli tılsımlarla yapılır. İkisinin birlikte yapılması durumunda kişi üzerinden büyü bir hayli zor bozulur. Akrep ve yılan büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka bir medyum ya da hoca desteği almanız gereklidir. İşini iyi yapan, büyülerinde başarılı hoca veya medyum seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Bazen büyü esnasında eksik bırakılan cümleler ve yanlış yapılan aşamalar sonucunda büyü sonuç vermez. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ve kendiniz bu büyüyü yaparken oluşabilecek bir negatif olayda önlem müdahale için destek almanız şarttır. Akrep ve yılan büyüsü çok tesirli ve hızlı bir büyü çeşididir. Yapıldıktan hemen sonra kişi üzerinde tesirini göstermeye başlar ve en geç yedi gün içinde isteğiniz gerçekleşmiş olur. Ayrı yapıldıkları zaman yılan büyüsü 15 gün kadar sürebilir. ikisinin birlikte yapılması daha hızlı sonuç vereceği için insanlar ayırma büyülerinde akrep ve yılan büyüsü tercih ederler.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra