Menu

Ak Büyüsü Deneyenler

Çok çeşitli nedenlerden dolayı insanlar büyü yapma yoluna gidebilmektedir. Büyüler ak büyü ve kara büyü uygulamaları olmak üzere iki kategoride değerlendirilir. Kara büyüler direkt olarak kişilerin zarar görmesi amacıyla yapılan art niyetli uygulamalardır. Bu büyülerin büyülenen kişi üzerinde çok olumsuz etkileri olur. Kişilerin zarar görmesi, yuvaların yıkılması, ekonomik zorluklar içine girmesi, hastalanması, sakat kalması ve ölmesi amacıyla yapılan bu büyüler çok güçlü enerjilere sahiptir ve çok güçlü uygulamalardır.

Yaşadıkları sorunların üstesinden gelemeyen birçok insanın büyü yaptırma yoluna gittiği görülmektedir. Bu büyüler başka insanlara zarar vermediği düşünülen büyülerdir ve ak büyüsü deneyenler iyi niyetli kabul edilir.

Ak Büyü Çeşitleri

Ak büyü uygulamalarının ülkemizde çok fazla yapıldığı görülür ve ak büyüsü deneyenler genellikle aşk büyüsü talep ederler. Özellikle tek taraflı aşk yaşayanların ya da bir türlü aşkını açıklayamayanların baş vurdukları aşık etme amaçlı yapılan büyülerin etkilerinin de kuvvetli olduğu bilinir. Bağlama büyüleri de aşk büyüleri kadar yaygın yapılan uygulamalardır. Süren ilişkiler için yapılan bağlama büyüleri eşinin sevgisinden şüphe duyanların başvurdukları bir yoldur. Partnerleri kendilerine tamamen bağlı olsun isteyenler bağlama büyüsü yaptırma yoluna gitmektedir. Her ilişkide zaman zaman sorunlar oluşabilir. İlişkilerin zor dönemlerinin arkasından ayrılık gerçekleşebilir ve taraflardan birisi ilişkiyi sonlandırabilir. Kalan taraf ilişkinin devam etmesini ve giden eşinin geri gelmesini istiyorsa devreye geri döndürme büyüleri girer.

Hayatlarında el attıkları her işte tersliklerle karşılaşan ve kısmetlerinin kapalı olduğunu düşünen insanlar ak büyüler arasında yer alan kısmet açma büyüleri yaptırırlar. Özellikle iş yaşamında yaşanan sorunlar nedeniyle çok başvurulan bir uygulamadır. Evlenmek isteyen fakat partnerini evliliğe ikna edemeyen kişiler evlilik büyüsü yaptırarak karşı tarafın ikna olmasını sağlayabilirler. Evlilik büyüsü evliliğe karşı çıkan ailelerin ikna edilmesi amacıyla da yapılabilmektedir.

İyi Niyetli Büyüler

İyi niyetli büyüler olarak kabul edilen ak büyüsü deneyenler başkalarına zarar verme amacı gütmezler. Bu kişiler doğal yollarla çözemedikleri sorunların üstesinden gelebilmek amacıyla büyü yaptırma yoluna gitmektedir. Ak büyüler uygulanırken niyet değiştiğinde bir kara büyü haline dönüşebileceği göz ardı edilmemelidir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra