Menu

Ak Büyülerin Tesir Süreleri

Ak Büyüler

Büyüler yapılış şekilleri ve tesir sürelerine göre farklılık göstermektedir. Çok eski zamanlardan bu yana kullanılan büyü yönteminde genellikle bulunması zor materyaller kullanılır. Bunun sebebi büyünün etkisini ve tesir süresini arttırmaktır. Bu tarz materyallerin kullanıldığı büyüler kara büyülerdir ve bu büyüler en kuvvetli büyülerdendir. Bunun yanı sıra daha kolay bir şekilde yapılabilen ve etkisi kara büyüler kadar olmayan ak büyüler vardır. Bu ak büyüler genellikle kişilerin iyi bir niyet için yapmayı tercih ettikleri büyülerdendir. Ak büyülerin tesir süreleri de diğer büyülere göre daha az sürelidir. Bu yüzden çok fazla tercih edilen büyüler değildir ya da süreli olarak yeniletilmeleri gerekmektedir.

Ak Büyülerin Yapılış Amaçları

Ak büyüler genellikle iyi bir niyetle yapılan büyülerdir. Kişinin kısmeti kapalıysa kısmet açmak için, nasip bulmak için ya da evin bereketini arttırmak için ak büyüler yapılmaktadır. Bu ak büyüler kolay ve tesiri çok uzun süre sürmeyen büyülerdir. Kolay büyüler olsa da ak büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka bir medyuma giderek bu büyüleri yaptırmalısınız. Aksi bir durumda büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz. Bu yüzden medyuma giderek büyüyü yaptırmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. Ak büyülerin tesir süreleri kısa süreli olduğu için sürekli olarak yeniletilmeleri gerekmektedir. Büyüler yeniletildiğinde kişi üzerindeki etkisi devam edecektir ve kişi kolay kolay bu şekilde büyünün etkisi dışına çıkamaz. Bunun yanı sıra bu büyülere ek olarak kuvvetlendirici büyüler de yapılabilmektedir. Bağlayıcı büyüler kullanılarak büyülerin tesir süreleri ve kuvvetleri uzatılmış olunur.

Ak Büyülerin Yapılışı

Ak büyülerin yapılışı oldukça kolay olsa da kişiler bu büyüleri kendileri yapmamalılardır. Genellikle kısmet açma ve bereket büyüleri gibi ak büyüler kişinin bir eşyası üzerine ya da yiyecek üzerine yapılmaktadır. Bunun dışında bu büyüler muskaya yazılarak da kullanılabilmektedir. Muskaya yazma yöntemi kullanıldığında ak büyülerin tesir süreleri daha uzun olmaktadır. Bu yüzden genel olarak muskaya yazma yöntemi kullanılır. Muskanın kişinin evinde durması ve açılmaması alinde büyü devamlılığı sağlanacaktır. Aksi bir durumda büyünün devamlılığı kalmaz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra