Menu

Ak Büyü Yapmak İstiyorum

Büyüler ak büyü, kara büyü olarak ayrılırlar. Kara büyüler adından da anlaşılacağı gibi kötülük amaçlı yapılırlar. Ak büyülerin ise daha kabul edilebilir yanları vardır. Ak olsun kara olsun yapılan her büyü, aslında bir insanın düşünce yapısını değiştirmeyi amaçlar.

Ak Büyü Nedir?

Ak büyü diye içinde iyi niyet barındıran ve insanın yararına olan büyülere denir. Muhabbet ve bağlama büyüleri ak büyü sınıfına girer.

Genellikle ilişkiler için kullanılan ak büyünün sevenleri kavuşturmak, kötü giden evlilikleri düzeltmek, evlenmek isteyen fakat arada engelleri olan çiftlerin evlenmesini sağlamak, kısmet açmak, şans açmak ve bereketi arttırmak gibi uygulama alanları vardır.

Ak büyü yaptırmak isteyen insanların niyetleri temiz olmalıdır. Eğer içinde art niyet barındırıyorsa bu büyü, yaptıran kişiyi olumsuz etkiler. Ak büyüler kimsenin zarar görmesine neden olmayacak büyülerdir. Büyüyü yaptıranın niyeti kadar yapan kişinin niyeti de temiz olmalıdır. Ak büyü yapan hocalar genellikle iyi kalpli ve dini inançları kuvvetli kişiler olarak bilinir.

Eğer kişi ak büyü yapmak istiyorum diyorsa, öncelikle iyi bir hoca bulmalıdır. Bu hocanın işinin ehli olması çok önemlidir. Büyü yaptığını iddia eden bazı vasıfsız kişilerin yaptıkları hatalı uygulamaların, birçok zarar verdiği görülmüştür. Bu nedenle seçilecek hoca çok iyi araştırılmalı ve tecrübesinden emin olunmalıdır.

Ak Büyü Nasıl Yapılır?

Ak büyü hocalar ve medyumlar aracılığıyla yapılır. Birçok çeşidi mevcuttur. Fakat en etkili yöntem vefk çalışmasıdır.

Ak büyü yaptırmak isteyen insan ilk önce kendi duygu ve düşüncelerini iyi tahlil etmelidir. Gerçekten eminse bu yola girmelidir. Özellikle vefk yoluyla yapılan büyüler çok etkilidir ve bozulması en zor olan büyülerdendir.

Büyü yapmak isteyen kişi önce, büyü yaptırmak istediği kişinin bazı bilgilerini doğru öğrenmelidir. Kişinin ismi ve soyadı, detaylı doğum tarihi, annesinin adı bilinmelidir. Bu bilgilere sahip olan kişi bir hocayla irtibata geçerek, büyü işlemini başlatabilir.

Hoca gerekli bilgileri aldıktan sonra vefk hazırlamaya başlar. Bu bilgiler ışığında kişinin yıldız haritasını çıkarır ve büyü yaptıran kişiyle uyumuna bakar. Burada hesaplamalar çok önem taşır. Yapılacak en ufak bir hata büyünün yanlış çalışmasına neden olur. Hoca daha sonra ruhani varlıklarla iletişime geçer ve büyünün başarıya ulaşması için yardımlarını ister. Son olarak vefke duası okunur ve işlem biter.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra