Menu

Aileyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Genelde evlenmek isteyen genç sevgililerin yaptırmak istedikleri büyülerden birisidir. Bazı nedenlerden dolayı birbirlerini seven kişilerin evlenemedikleri daha doğrusu evlenmek istemeleri aileleri tarafından istenmemesi gibi durumlarla karşılaşmaları ile alakalıdır. Örneğin; bir kız düşünün bir erkeği çok seviyor ve evlenmek istiyor. Ancak kızın ailesi damat adayına kızını vermek istemiyor. Nedenleri farklı mezhep olması, işsiz olması, varlıklı olmaması, ailelerin farklı yaşam tarzında olması veya gencin geçmişinin temiz olmaması cezaevinde kalması gibi durumlarla kız ailesi kızını vermek istemiyor olabilir. Aynı durum erkek için de geçerlidir. Bazen erkek ailesi kızı beğenmediğini dile getirerek yada hakkında araştırmalar yapması sonucunda kız için iyi şeyler demiyorlar gibi sebeplerden dolayı evlenmesine izin vermiyor olabilir. Bu gibi nedenlerden dolayı aileyi evliliğe ikna etme büyüsü yaptırılabiliyor. Peki, aileyi evlenmeye ikna etme büyüsü nasıl yapılır?

Evlilik Büyüleri

İnsanların eğer kendi rızaları varsa evlenme konusunda da ısrarcı davranıyorlarsa ve bazı nedenlerden ötürü evlenmeleri mümkün olmuyor ise evlenme büyüsü ile bu sorunlar aşılabiliyor. Çok farklı evlenme büyüleri vardır. Genelde aileyi ve evlenecek kişilerin yakın çevresi de büyülerin etkisi altına girebilmektedir.

Evlenme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Konuyla ilgili olarak gerçekte evlilik büyüleri vardır. Büyü yapan medyum hocalar tarafından icra edilmesi gerekir. Evde yapılabilecek ya da medyum desteği olmadan elde edilecek bir büyü değildir. Bazen aşk büyüleri ile karıştırılmaktadır. Kişiler aşık etme büyüsü yaptırarak evlenmeyi hayal etseler de ak büyülerinin evlenmek için yeteri kadar güçlü değildir.

Medyumlar evlenme büyülerinin çeşitleri arasından sizin anlatacağınız öyküye göre hangisini yapacaklarına karar verirler. Mesela; siz medyuma derseniz ki babam evlenmeme izin vermiyor veya ailem evlenmeme izin vermiyor medyuma anlatacağınız sürece göre medyum da gereğini icra etmek için size bir takım anlatımlarda bulunacaktır.

Evlenme Büyülerinin Etkisi Nasıl Olur?

Evlenmek istediğiniz kişiyle aranızda güçlü bir sevgi bağı oluşur. Sizi ayırmak isteyen kim varsa büyünün tesiri altına girer ve sizi ayırma çabasından vazgeçer. Kızın ailesi de, erkeğin ailesi de bu sürece dahil olurlar. Evlenme konusunda kararsız olan birisi varsa bu kararını kesin olarak evlenmeye dair verir ve ailesi de buna onay vermeye başlar. Evlenme sürecinde yaşanacaklar birer birer peşi sıra gelir ve evlilik 6 ay, 1 sene içinde gerçekleşebilir. Şayet, büyü doğru, düzgün bir şekilde elde edilir ise kesin sonuç verebilmektedir.

Aile Büyüden Nasıl Etkilenir?

Eğer gençler birbirlerini seviyorlarsa yapılacak işlem rahmani olacaktır. Yani büyüden kimse zarar görmez. Ancak evlenmek istemeyen birisini evlenmek için enerji yönlendirme adı altında kendi rızası olmadan sizin lehinize karar vermesi sağlanırsa yapılacak olan çalışma kara büyü olarak ortaya belirecektir ve aileler başta olmak üzere kişiler de büyünün tesiri altına girecektir. Kimi zaman büyü etkisini olumlu yönde gösterse de bazen ters tepme durumu söz konusu olabiliyor.

Aileyi İkna Etme Büyüsü İleride Bozulur mu?

Aileniz bir dönem evlenmenize izin vermiyorsa ve büyü sayesinde evlenmenize rıza gösterdiyse haliyle aklınıza ileride büyü etkisini yitirirse evliliğimizi bozabilirler mi diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu gibi büyülerin etkisi uzun sürelidir hatta ömür boyu sürecektir. Eğer birisi tarafından fark edilip veya eşler birbirleri ile anlaşamayıp daha önce yaptırdıkları büyüyü bozdurmaları durumunda ailelerin üzerindeki etki de ortadan kalkacak ve aileler evliliğin bitmesi için elinden geleni yapabilirler.

Evlilik Büyüsü Fark Edilir mi?

Evlenme büyüleri gizli bir özelliğe sahiptir. Çoğu insan birbirine denk görmediği kişileri ‘’ kesin büyü yaptırdılar ‘’ diyerek aralarında dedikodu yapmak durumunda kalabilirler. Evlenen kişilerin öyle örnekleri var ki karşıdan bakıldığı zaman büyü olduğu düşüncesini insanların aklına getirebilmektedir. Ancak kişiler birbirlerine o kadar bağlıdır ki kimseye taviz vermezler. Bu nedenle sadece düşünce ile kalan bir süreç ile büyü olabileceği tahmininde bulunmak mümkün oluyor.

Peki, Ailemi Evlenmeye İkna Etme Büyüsünü Kime Yaptırmalıyım?

Öncelikle bizim böyle bir çalışmamız yoktur. Tanıdığınız bir medyum yoksa eğer internet üzerinden araştırma yaparak medyumlar ulaşabilirsiniz. Ancak, kendisini medyum olarak tanıtan kişilerden uzak durmanız işinde profesyonel bir medyumla çalışma konusunda araştırmacı olmanız gerekiyor.

4 Comments
  1. İsim yok Kasım 30, 2018 / Cevapla
  2. Sevcan kulak Aralık 1, 2018 / Cevapla
  3. METIN AK Aralık 3, 2018 / Cevapla
    • Elif Kamut Aralık 5, 2018 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra