Menu

41 Kuru Üzüm Büyüsü

Kuru üzüm büyüleri aşk büyülerinin en etkililerinden biri olarak kabul edilmekle birlikte uygulaması hassasiyet ister. Kuru üzüm büyülerinde farklı farklı yollar kullanılabilir. Bunlardan birisi de 41 kuru üzüm büyüsü olarak bilinir.

Kuru Üzüm Büyüleri ve Sayılar

Kuru üzüm büyüleri üzüm taneleri üzerine okumalar yapılarak uygulanır. Her yöntemde farklı adetlerde kuru üzüm tanesi kullanılır. Her yöntem için kuru üzüm taneleri üzerine okunan dualar ve okunma sayıları farklılıklar gösterir. Bu yöntemlerden biri olan 41 kuru üzüm büyüsü 41 tane üzüm kullanılarak yapılır. Kuru üzüm büyülerinin başarılı olabilmesi için, kullanılan kuru üzüm sayısına çok dikkat etmelidir. Aynı şekilde üzerlerine okunacak duaların sayısına da riayet etmek gerekir. Kuru üzüm büyülerini uygulamak kişilere biraz karışık gelebileceği ve hata yapma riski doğurabileceği için, kişilerin kendi başlarına yapması pek önerilmez. Bu konuda tecrübeli olan bir uzmandan yardım almak doğru olacaktır. Hangi büyü olursa olsun uygulamaların doğru yapılması büyük önem taşır. Hatalı yapılan uygulamalar zararlı sonuçlar doğurabilir. Bir medyum veya hocadan yardım alınırken bile, bu kişilerin işinin ehli olduğundan emin olunmalıdır.

41 Kuru Üzüm Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Kuru üzüm büyüleri muhabbet büyüleridir. Yapılmasındaki amaç kişilerin birleşmesini sağlamaktır. Karşılıksız aşklara karşılık bulmak için kuru üzüm büyüsü yapılabilir. Biten bir birliktelikte giden tarafı geri getirmek için kuru üzüm büyüsü uygulanabilir. Kuru üzüm büyüsünü deneyenler çok etkili olduğundan ve çok çabuk sonuç verdiğinden bahsederler. Uygulama bittikten hemen sonra büyüye maruz kalan kişinin geldiği söylenir. Üstelik kişi büyük bir aşkla gelmektedir.

Yürüyen beraberliklerde kullanılan ise 41 kuru üzüm büyüsü olur. 41 adet kuru üzümün üzerine dualar okunarak yapılan büyüdeki amaç olmayan birini getirmek değildir. Süregelen ilişkilerde ve evliliklerde muhabbetin artması ve tekrar aşık olunması için yapılan büyüler arasında, 41 kuru üzüm büyüsü özellikle tercih edilir ve bu konuda çok etkili olduğu söylenir.

Kuru üzüm büyüleri saf niyetlerle yapılmalıdır. Kuru üzüm büyülerinin temelini okunan dualar ve esmalar oluşturur. İyi niyet korunarak, kimsenin kötülüğünü düşünmeden uygulanmaları önemlidir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra