24 Saatte Aşık Etme Duası

24 Saatte Aşık Etme Duası

Aşık etme duaları, duygularını zirvede yaşayanlar için şifa kaynağı olarak görülebilir. Yaşadığı duyguları karşı tarafın da hissetmesini isteyen kişi, aşık etme duasına başvurabilir. Hissettiği yoğun duyguların tarifini ve izahını yapmakta güçlük çeken kişiler için dualar, söylenmeyeni anlatan mısralardır. 24 saatte aşık etme duası ise aşkına karşılık almayı bir an önce bekleyenlerin duasıdır.

Aşık etmek için fiziksel çabalarından ziyade dualara da güvenen kişiler 24 saatte aşık etme duası ederek kısa sürede gerçek aşkı diler. Bu dua sayesinde ilişkisine hızlı bir başlangıç yapan kişiler kısa sürede mutluluğa kavuşur. Her duada olduğu gibi bu duada da takdir Allah’tan, çabası sizlerdendir. Aşık etme duasının kabulü için dua eden kişiler özenle seçilmelidir.

24 Saatte Aşık Etme Duası Nedir?

24 saatte aşık etme duası, duygularını gösteremeyen ve bunun için duaya başvuran kişilerin duasıdır. Beslediği sevgiye hızla karşılık almak için bu duaya başvuran kişi, ilişkisinde bir an önce adımlar atmak istiyordur. Dua çaba verdiğimiz işler için son bir altın dokunuş olarak görebiliriz. Aşık etme, bağlama ya da bağlanma gibi dualarda bulunmak son derece normaldir.

24 saatte aşık etme duası, 24 saat aralıksız okunan bir dua değildir. Duanın hızla etki etmesinden kaynaklı bu ismi aldığınız unutmamalıyız. Aşık etme duasının sonuçlarını sizler de kendi çabalarınızla birleştirerek hızla gözlemleyebilirsiniz. Ancak duanın altında yatan temel istek, hız ve iyi niyet olsa da hızlı sonuç alınmak istenen işlerin sonu hüsranla sonlanabilir. Bu tarz durumlar yaşamamak adına aşık etme duası ve daha birçok duanın sonucunu sabırla beklemelisiniz.

24 Saatte Aşık Etme Duası Tutar Mı?

24 Saatte Aşık Etme Duası
24 Saatte Aşık Etme Duası

Dualar, bizler fark etmesek de kabul olur. Duaların kabulü bizim beklediğimiz zaman, kişi ve olaylarda meydana gelmeyebilir. Bizim planlarımıza dair daha uygun zamanları tayin eden yaratıcıya teslimiyet tam da bu nokta da bizleri ferahlatır. Sizler 24 saatte aşık etme duasını ettikten sonra sonuçları bir gün içinde de sizleri bulabilir. Başka zaman planlamalarında da sonuçlanabilir.

Bu duayı sabırla edenler ve bekleyenler çoğunlukla olumlu sonuçlar almıştır. Duaları içten etmenin en iyi sonuçlarından biri de budur. Aşık etme duasında verdiğiniz ayrıntılar ve hayalini kurduğunuz kişiye kavuşmak için sabırlı olmakta fayda vardır. Duanın kabul olmaması gibi bir durum söz konusu değilken bizlerin idrak edemediği noktalarda iyileştirilmiş haliyle hayatımıza serpiştirilebilir. Hayatımıza dair işaretleri ve olayları dikkatli okumak bu yüzden önemlidir.

Aşık Etme Duası Yapanların Yorumları

Aşık etme duası yapan kişilerin sayısı günden güne artmaktadır. İlişkisinin yönünü beğen kişiler evlilik yoluna adım atmak için bu duayı ederler. Diğer yandan ise platonik aşıkların başvurduğu bir duadır. Yapanların olumlu geri dönüşler aldığı bu dualar için profesyonel destek de alabilirsiniz.

Elbette ki dua kişiye özel ve içten olmalıdır ama günümüzde birçok hoca ve medyum iyi şeylerin başlaması için dua etmektedir. Farklı enerjiler ile birleşimiyle ettiğiniz duaların kabul olma olasılığı da artmaktadır. Bu yüzden sizler içinde başkaları dua edebilir. Güvendiğiniz ve içtenliğine inandığınız kişilerden dua talep edebilişiniz. Kadın erkek fark etmeksizin bu duaya başvuran kişilerin duaları kabul olmuştur. Sizlerin de dualarının kabul olması ve beklenilenden daha güzel olaylar yaşamanız dileğiyle.

5 Yorum

 1. sevda dedi ki:

  Merhabalar ben de birçok arkadaşın yorumundan sonra hocamıza gittim ve kayınvalidemin bizim üzerimizden elini ayağını çekmesi için işlem yaptırdım ve etkili de oldu artık üzerimize eskisi kadar gelmiyor kocam da bende mutluyuz allah razı olsun faruk hocamdan

 2. banu dedi ki:

  sevgi celbi ile aşk bağlama celbi aynı şey mi oluyor hocam hangisini yaptırsak daha iyi ve kalıcı etki alırız? çok ihtiyacım var harmura aşk celbine

  1. bahar dedi ki:

   banu kardeşim ben harmura aşk celbi yaptırdım aşk bağlama ger getirmeyi kapsıyor çok faydasını gordum tavsiye edwerim

   1. banu dedi ki:

    numarasını verirmisin baharcım

    1. bahar dedi ki:

     yukarda yazıyor kardeşim . 0542 254 62 14

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara Bağlama Büyüsü - Soğutma Büyüsü - Ayırma Büyüsü - Aşık Etme Büyüsü - Bağlama Duası