Menu

21 Tane Kuru Üzüm Büyüsü

Bu büyü çeşidi iyi niyetlerle yapılan büyülerdendir. 21 tane kuru üzüm büyüsü, sevdiğinizin size aşık olması, ilgisinin çoğalması veya aşk hayatınızın canlanması için yapılır. Bu büyüyü yaptırmak için karşınızda bir insan olmak zorunda değildir. Aşık değilseniz de bu büyüyü kısmet açtırmak için yaptırabilirsiniz. 21 kuru üzüm büyüsünü yaptırmadan önce bilmeniz gereken bir şey vardır, her ne kadar iyi niyetlerle yapılsa da bir büyü çeşidi olduğu için dinimizde kesinlikle uygun değildir. Her yolu denediniz ve problemlerinize çözüm bulamadıysanız bu büyüyü yaptırmayı düşünebilirsiniz. 21 tane kuru üzüm büyüsü yaptırmak için mutlaka iyi bir medyum veya hoca seçimi yapmalısınız. Günümüzde birçok sahtekar, dolandırıcılar olduğu için daha popüler olan ve alanında başarılı kişileri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bu büyünün etkisi oldukça kuvvetlidir. Kişilere büyü yapılar bilincine girilir ve büyüyü yapan kişi tarafından komutalar verilir. 21 tane kuru üzüm büyüsü yapımında, isminden de anlaşıldığı üzere 21 kuru üzüm tanesi kullanılır. Bu üzüm tanelerinin üzerine, Kuranı Kerim ayetlerini okunur. Ayetlerle yapılan nadir büyüler arasındadır. Daha sonra kuru üzümlerin yenmesiyle büyünün tesiri görülmeye başlayacaktır. Bu büyü çeşidi aynı zamanda muskaya da yapılabilir. Bir vekf in üzerine yazılan dualar ve ayetlerden sonra, vekf iç içe gelecek şekilde 5e katlanır ve muska haline getirilir. Büyü yapan kişinin göğüs hizasında 1 hafta taşındıktan sonra, muska kontrol edilir. Muskayı açtığınızda eğer muskanın içerisinde ki yazılar silinmeye başladıysa, büyünüz tesirini göstermeye başlamıştır.

Muskanın içerisinde ki yazılar duruyorsa veya tamamen silindiyse büyü etkisini göstermeyecektir. Büyü muskasının içinde ki yazıların tamamen silinmesi, büyü esnasında yapılan eksik, hatalı veya yanlış sözcük söyleminden kaynaklı olabilir. Bunun için işini iyi yapan ve alanında başarılı kişiler tercih edilmelidir. 21 tane kuru üzüm büyüsü, üzerine ayetler okunduktan sonra vekf yazılıyorsa, 9 tane de Esmaül Hüsna okunması gereklidir. Kişiler bu büyüleri yaparak, isteklerine veya amaçlarına kısa süreler içinde kesim çözümler bulabilir. Sizde 21 tane kuru üzüm büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra