Menu

21 Kuru Üzüm Büyüsü

Kuru Üzüm Büyüsü Nedir?

Kuru üzüm büyüsü iyi niyetlereler yapılan büyülerden biridir. Her ne kadar iyi niyetlerle yapılsa da 21 kuru üzüm büyüsü, bir büyü çeşidi olduğu için kesinlikle dinimizce uygun değildir. Bu büyüyü, aşk yaşamındaki kısmet açmak, para kazanmak hayatın her noktasında olumlu gelişmeler sağlanması için yapılmaktadır. Diğer büyü çeşitlerinden farklı olarak Kuranı Kerim ayetleri kullanılmaktadır. İsminden de anlaşılacağı üzere 21 tane kuru üzüm ile uygulama yapılır. Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız iyi bir medyum ya da hocadan destek almanız gereklidir. Ayetlerin doğru okunulması oldukça önemlidir. Ayetlerin yanlış okunması büyünün etkisini yok edecek hatta farklı boyutlara bile götürebilir.

Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

21 kuru üzümüz üzerine ayetler okunur ve büyü yaptıran kişi kime yaptırdıysa veya kendine bir büyü yaptırdıysa o üzümleri yer. Geçmişten günümüze çok fazla uygulanan bu büyü çeşidi oldukça etkilidir. Üzümler yenildikten sonra hemen tesirini göstermeye başlar. Bir büyü olarak değil de dua olarak yapıldığından, büyü yapan kişinin niyeti oldukça önemlidir. Büyü yapılmadan önce, kalben niyet edilir ne isteniyorsa daha sonra büyü uygulaması yapılır.

Kuru Üzüm Büyüsü Etkisi

21 kuru üzüm büyüsü daha çok aşk yaşamak için yapılır. Büyü yaptıracak kişinin sevdiğine kavuşması için yapıldığı gibi aynı zamanda büyü yaptıran kişinin kısmetinin açılması içinde uygulanabilir. Kişiler bu büyüyü 3. Kişi olarak ta yaptırabilir. Büyü yaptırılacak kişiden vekalet alındığı takdirde bir başkasını da bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Büyü esnasında Kuranı Kerim ayetleri okunacağı için, büyünün tesir göstermesinin daha hızlı olması için kişinin abdestli olması önemlidir. büyü yapıldıktan en fazla 15 gün sonra büyünün tesiri tamamen ortaya çıkacaktır. Kuranı kerim ayetlerinin üzüme okunmasından sonra büyü uygulaması yapılacak nesneye veya muskaya 9 tane Allah’ın isimlerinden olan Esmaül Hüsna okunur. Daha sonra muska haline getirilen kağıt, iç içe 5e katlanarak vekf hazır olmuş olur. Büyü yapılan kişi bu vekf 1 hafta üzerinde taşıması zorunludur. Muskayı göğüs hizasında 1 hafta taşıdıktan sonra, muska açılır ve kontrol edilir. Eğer muska kâğıdının içindeki yazılar silinmeye başladıysa aşk büyüsü etkisini göstermeye başlamış demektir.

One Response
  1. gülpare Kasım 15, 2019 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra